Database

 Veri Bilimi Eğitimi Neden En Çok Tercih Edilir?

Veri bilimi, istatistikteki çalışmaların bir karışımı, yüksek seviye karmaşık sorunların çözümü için verileri yorumlamak için algoritma ve derlemenin geliştirilmesi olarak düşünülebilir. Büyük miktarda veriye dayalı anlamlı bilgiler sağlamayı amaçlamaktadır.

Veri bilimi neden önemlidir?

Büyük verilerdeki büyüme miktarıyla, birisinin sağladığı karmaşık verilerle ilgili anlamlı bilgiler çıkarmak esastır. Sonuçta, verilerin iş değeri üretmek için yaratıcı bir şekilde kullanılması tamamen veri bilimi ile ilgilidir.

Neden veri veri eğitimi en çok tercih ediliyor?

Bugünlerde herkes bir veri bilimcisi olmak istiyor ve bu nedenle eğitim almak en popüler kurslardan biri. Endüstrinin niteliği ne olursa olsun, etik iş görüşlerini elde etmek için uzman bir veri bilimcisi almayı dört gözle bekliyorlar. İşte, bugünlerde en çok aranan kurs burası. Kurumlar, veri bilimi eğitimi alan kodlayıcılar için büyük miktarda toplu ödeme yapmaya isteklidir. Ayrıca, önceki verileri incelemek ve önceden kaçınılabilecek bir şirkete olası potansiyel riskleri tahmin etmek için kullanılır. Birçok çevrimiçi web sitesinin yanı sıra çevrimdışı eğitim merkezleri de bu kursa açıktır. Çevrimiçi eğitim kurumları kaliteli eğitim, endüstri hedefleri ile uyumlu müfredat, deneyimli eğitmenler, sayısız gerçek dünya endüstri projesi ve sertifikasyon sunar. Görselleştirme ve raporlama araçları hakkında bilgi bu eğitim yardımı ile öğretilir.

Eğitimde araştırılan çeşitli konular şunlardır:

  • Matematik
  • Makine öğrenimi
  • Python
  • Python'da ileri tekniklerin uygulanması
  • İstatistikler
  • Veri görselleştirmesi
  • İstatistik

Çıkarımlı modeller için, zaman serilerinin tahmini, sentetik olarak kontrol edilen deneyler, vb. İçin. Nicel teknik, bilgi bilimcileri tarafından bilgi düzeyinde bir hataya ulaşmak için uygulanır. Nihai amaç teknik olarak gerçek veri tasviri hakkında retorik bir bakış açısı oluşturmaktır. Böylece, stratejik rehberlik veri güdümlü saglık tarafından sağlanmaktadır. Bu şekilde veri bilimcileri, işletme sahiplerinin ve danışmanların yönlendirilmesinde rol oynamaktadır. Bir veri bilimcisi, çok faydalı olan Hadoop ve kıvılcımın farkında olmalıdır.

Veri bilimcisi hızlı çözümleri kodlamanın yanı sıra karmaşık veri sistemleriyle de bütünleşebilmelidir. Ayrıca karışık problemleri basitleştirmek için güçlü algoritma düşünme becerilerine sahip olmaları gerekir. Analitik taktikleri uygulamak için kullanılabilir veriye sahip olması için veri toplama konusunda hevesli olması gerekir.

Bu eğitim kursu, Big Data, R programlama ve Veri Analitiği ile birlikte veri biliminde uzmanlaşmak için gereken tüm becerileri sağlayacaktır. R programlamadan farklı olarak Python genel amaçlı kullanılır. Bu eğitimin bir parçası olarak, makine öğreniminin istatistiksel analizi ve gelişimi dahil edilmiştir. Bu dersin sonunda kişi derhal veriye dayalı bir karar alabilmelidir.