SEO

Video: Arama sıralamasında içerik yapısının gücüne ilişkin Hubspot'tan Aja Frost

Hubspot’ta kıdemli SEO stratejisti olan Aja Frost, şirketteki SEO stratejisinin yeniden yapılandırılmasına nasıl yardım ettiğini açıkladı. Özellikle, Hubspot'un daha yüksek düzeyde içerik için "sütun sayfaları" olan "içerik evrenleri" oluşturmak için bir konu kümesi yaklaşımı kullanması

Röportajımız, şirketin içeriğini bu konu kümeleri etrafında nasıl yapılandırdığı ve araştırmanın şirketin yararına olduğu konularına giriyor. Bu çabalardan görüyor. Ayrıca öne çıkan snippet'lerden, görüntü SEO'sundan ve videodan önerilen kliplerden de bahsettik.

Aja önümüzdeki hafta NYC'de SMX East'te de konuşacak, bu nedenle optimizasyon yoluyla mevcut içeriğe daha fazla trafik kullanma konusundaki konuşmasını yakaladığınızdan emin olun.

İşte video ve şunu söylemeliyim ki, Aja Frost'dan çok etkilendim, onu Twitter'da @ajavuu 'te takip edebilirsiniz

röportaj yapmak için kayıt olmak istiyorsanız, bu formu Arama Motoru Yuvarlak Masa Toplantısı'nda doldurabilirsiniz. YouTube kanalımı buraya tıklayarak da abone olabilirsiniz.


Yazar Hakkında

Barry Schwartz, Arama Motoru Arazi Haber Editörü ve NY merkezli bir web danışmanlık şirketi olan RustyBrick'in sahibidir. Ayrıca, SEM konularında popüler bir arama blogu olan Search Engine Roundtable'ı da yönetiyor. !