SEO

Video: Google Reklamlarında Andrea Cruz Lopez eşleme türlerini genişletiyor

Google Reklamları çevresindeki tüm güzel şeyleri tartışmak için Boston ofisindeki KoMarketing'den Andrea Cruz Lopez ile oturdum. Ancak beni tanıyorsanız, “kötü şeyler” hakkında daha fazla şey hakkında konuşmayı severim – bu yüzden Ağustos’ta Google Reklamlarının Ağustos’ta daha fazla eşleme türü genişlettiği değişiklikten bahsettik. ”19659002] Bu değişikliklerin başında, bu değişikliklerin müşterilere nasıl iletileceği ve nihayetinde Google anahtar kelime seçimlerinizi genişlettiğinde reklam harcamanızı boşa harcamadığınızdan nasıl emin olacağınız konusunda bilgi edinin. Ayrıca Google Reklamları ile ipuçlarını ve stratejileri hakkında bazı genel tavsiyeler paylaştı.

İşte video:

Bu vlog serisini yakın zamanda başlattım ve röportaj yapmak için kayıt olmak istiyorsanız, bu formu doldurabilirsiniz. Arama Motoru Yuvarlak Masa Toplantısı. YouTube kanalımı buraya tıklayarak da abone olabilirsiniz.


Yazar Hakkında

Barry Schwartz, Arama Motoru Arazi Haber Editörü ve NY merkezli bir web danışmanlık şirketi olan RustyBrick'in sahibidir. Ayrıca, SEM konularında popüler bir arama blogu olan Search Engine Roundtable'ı da yönetiyor. !