SEO

 Web Siteniz için SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) bu günlerde giderek daha popüler hale geliyor. Web sitenizin milyonlarca web sitesinden ayrılmasını ve web sitenize gerçek ve kaliteli ziyaretçiler almasını istiyorsanız, web siteniz için SEO çalışması yapmak, diğer web sitelerinde reklam satın almaktan daha iyi bir seçimdir. Eğer web sitenizin SEO yeterince iyi eğer arama motorlarından çok ziyaretçi alabilirsiniz.

SEO'nun ana hedefi, web sitenizi ziyaretçilere ve arama motorlarına uygun hale getirmektir. SEO zor bir iş değil, hatta çok fazla SEO bilgisi online öğrenebilirsiniz. SEO görevleri iki bölüm vardır, ilk olarak web sayfası başlık, açıklama, iyi etiket gibi onpage SEO iş, iyi 3-7% arasında anahtar kelime yoğunluğu, robots.txt dosyanızı kontrol, sizin için bir site haritası oluşturma Web sitesi, resimleriniz için alt yazı yazma vb.

İkincisi offpage SEO iş, bu bağlantı kurma çalışmaları anlamına gelir, sosyal yer imi hizmeti üst web dizini gönderme hizmeti, yahoo cevapları, ve blog yorumları yapmak ve böylece takip birçok kaliteli backlinkler inşa edebilirsiniz üzerinde. Web siteniz için bazı temel SEO çalışmaları yapmak çok zor değil. Kendiniz yapabilir ve herhangi bir SEO şirketine yüzlerce dolar ödemeye gerek yoktur.

SEO uzun vadeli bir çalışmadır. Anahtar kelime sıralamanızı arama motorlarında iyi tutmak SEO'nun amacıdır. Ama SEO'nun en önemli özelliği web sitenizin içeriğidir. Blogunuzu zamanında ve kaliteli içerikle güncellemek web sitenizi sıcak hale getirecektir. Çoğu zaman SEO, SEO anlamına gelir. Web sitenizde çalışmaya devam edin, internet üzerinden birçok ziyaretçi alabilirsiniz.