SEO

Yetişkin SEO – Yetişkin Arama Motoru Optimizasyonu

Yetişkin Seo (Yetişkin Arama Motoru Optimizasyonu) birçok insan için sadece karanlık gizli çevrelerde tartışılan seo teknikleri ile efsanevi bir canavardır. Bunun başlıca nedenleri, yetişkinlere açık sitelerin, bu tür siteler için internet pazarlamacılığında biraz farklı stratejileri takip etmeleri ve buralarda para kazanmaları ve para kazanmalarıdır.

İlk olarak, neden yetişkin seo ile uğraşmak zorunda kalıyorsunuz ve neden yetişkin web siteleriyle ilgileniyorsunuz? çok mu zor?

1. Yetişkin anahtar kelimeler dünyanın en popüler aranan anahtar kelimelerdir, onları burada listelemek isterim, ama çok müstehcen olduklarını – bir teaser olarak – dünyanın ilk 30 aranan anahtar kelimesinden ilk iki konumlu anahtar kelimeler ile başlar. "P" harfini "Google" ve 3. sırada takip edin ve inanın ya da inanmayın ama dünyada en çok aranan 30 anahtar kelime arasından 18 tanesi yetişkin kelimelerdir

Yetişkin anahtar kelimeleri =% 50 + veya arama motoru trafiğinin çoğunluğu var [19659002] 2. Başarılı internet pazarlamacıları, günümüzde para kazanmak için birkaç şeye ihtiyaç duyduğunuzu bilecekler, görünüşe göre internette rekabetin azaldığı ilk günlerde kolay olmak için kullanılıyordu, ancak oluşturmadan önce başarılı olmanız için bazı basit kurallara uymanız gerekiyor. Websiteniz, bu kurallar şöyledir:

Yüksek trafikli anahtar kelimelere sahip olun

Düşük rekabet düzeyine sahip anahtar kelimeler bulun

Parasal değeri olan anahtar kelimeleri bulun

Yetişkinlere yönelik bir web sitesi / işletme oluşturarak bunların hepsini bulacaksınız Kurallar, sürüyü basitçe takip etmek ve başka bir teknoloji blogu veya başka bir acai berry web sitesi oluşturmaktan çok daha kolaydır; bu normal web siteleri, çok büyük miktarda rekabetin olduğu trafik oranlarının orantılı olarak daha düşük seviyelerine sahiptir ve benzer şekilde, benzer şekilde kabul edilebilir.

3. Yetişkin seo okumayı veya kulak misafiri olmasına rağmen, yetişkin arama motoru optimizasyonunu gerçekleştirmek gerçekten zor değil, sadece biraz dikkat ve detaylara dikkat etmeli ve yetişkin sitenizi kolaylıkla pazarlayabilirsiniz.

Yetişkin Sitenizi Pazarlamak ve Tanıtmak için İlk On Yetişkin SEO Stratejisi

1. Seo dostu permalinks, h etiketleri, alt etiketler kullanarak ve düzenli içerik ekleyerek ana sitenizi optimize edin

2. Optimum bir destekleyici blog oluşturun ve ana yetişkin web sitenize trafik yönlendirin

3. Yetişkin forumlarına katılın, etkileşime geçin, forumlara değer katın ve

4'ü tanıtmak için forum imza bağlantısını kullanın. Serpilerinizi artırmak için modifiye edilmiş bağlantı çarkları oluşturun

5. Sitenizi yetişkin dizinlerine gönderin

6. Anında trafik ve bağlantılar elde etmek için yetişkin bağlantı dökümü web sitelerini kullanın

7. Yetişkin trafiği satın alın ve sonuçları izleyin / optimize edin

8. Sosyal ağ grupları oluşturun ve trafiği sifonlayın

9. Web 2.0 özellikleri oluşturun ve web sitenizi tanıtın

10. Nişağınızdaki diğer yetişkin web sitelerine sponsor olun ve karşılığında bir web sitesi bağlantısı alabilirsiniz

En önemlisi ama bazen neyi unutabiliriz

Yetişkin seo sonuçlarınızı analiz edin, bir nefes alın ve hangi yetişkin arama motoru optimizasyonu taktiklerini işe alın.