SEO

Yüksek PR ile Kalite SEO Backlink – Bir Web Sitesi'nin Gizli Silah!

Kaliteli SEO geri dönüşleri mi istiyorsunuz, ancak kendi web sitenize veya blog'unuza geri dönüş yapmak için herhangi bir yüksek PR web sitesine sahip olamıyor musunuz? İlk başladığınızda zor olabilir. Mağazanızdaki son çiviyi dövmeniz, son fırça darbesini boyamanız gibi ve "Evet, Açıldık" yazan bir işaret koymuşsunuz gibi. veya "Lütfen, İçeri Girin!" Bazı reklamlara ihtiyacınız olduğunu fark edinceye kadar, başparmaklarınızı ikiye bölersiniz ve ücretsiz olur, çok teşekkür ederim! Muhtemelen dünyanın en iyi reklamı Google’ın organik aramasıdır. Ama kaliteli geri dönmelere ve mümkün olduğu kadar çok kişiye, Lord Google'ın varlığınızı bile kabul etmesini sağlamanız gerekiyor.

Bahse girerim bu hissi bilirsiniz – en iyi SEO çabalarınızı ortaya çıkarmaya ve tüm Yapabildiğiniz kaliteli geri bağlantılar ve sadece diğer PR0, 1 veya 2'leri web sitenize bağlamak için yönetiyorsunuz. Daha yüksek bir PR etki alanı bağlantısını tamamladığınızda bile, bağlantınızın bulunduğu sayfanın etki alanının kendisi kadar yüksek bir PR değerine sahip olmadığını fark edersiniz.

Orada çok yüksek PR etki alanlarına sahip web siteleri var. aradığınız kaliteli geri bağlantıları sağlamak için istekli, ama sizin için biraz çaba harcamadan gelmiyorlar. Ancak bir PR domain 9 web sitesinde web sitenize birkaç veya daha fazla geri dönüş yapmanın değerini hayal edebiliyor musunuz? Almak için aylık veya yıllık ücret gerektirmeyenlere ne dersiniz? İmkansız mı dedin? Doğru olamayacak kadar iyi mi? Tam olarak değil – DOĞRU; onlar da iyi olacaklar!

Web siteniz için kaliteli geri dönüşler için yüksek ve düşük arama yapan kamburunuzu bastırabilir veya SEO görevlerinde çok az şey yaptırabilir ve büyük backlinkler aramak ve arama yapmak zorunda kalmazsınız. Web sitesi gibi bir samanlıkta iğne arıyoruz. Garip olan şey, muhtemelen bu gibi siteleri düzenli olarak ziyaret ediyor ve onların "takip etme" gücünü nasıl kullanacaklarını hiç fark etmediniz.

SEO'da ne kadar az şey bildiğini bilmek için, bir akıl hocamız olsun ya da az düşün. Kendiniz için bir akıl hocası olmak, orada olan ve bunu yapan biri, düşünmek için ne kadar az düşüneceğini düşünür. Bu akıllı değilsiniz çünkü öğrenme eğriniz, SEO'nuzu yüksek vitese çıkaracak kaliteli geri bağlantılar için güvenceye aldığınız için azaltılmıştır. Bir akıl hocası size yardım edebilir, A. Aptal SEO hatalarından uzaklaşın, B. Daha az zaman kaybı, ve C. Size, size gerçekte ulaşamadığınız yüksek PR web sitelerine "gerçek" backlink mücevherlerini göstererek.

Hayır adam bir adadır. Kişisel olarak bildiğiniz veya bildiğiniz en başarılı kişiler bir ya da daha fazla danışmanla görüştü, garanti ediyorum. Kendinizi kaliteli bir SEO bulup geri dönüp, başarı zamanını takip etmeden, zamanın bir parçası olmayan bir zaman dilimine kadar ilerleyin.