SEO

2018'de Denemeniz Gereken 7 SEO Tekniği

SEO bir gelişim ve endüstri değişimidir. Altı yıl önce etkili olan stratejiler, bugün işinizde başarısız olabilir. En iyi tekniklerden bazıları birkaç yıl önce tanıtılmadı. Yani, başarılı olmak için zamanla güncel kalmak iyi.

Üstte kalmak için araştırmayı, öğrenmeyi ve yeni yaklaşımları test etmeyi önerdi. Arama motoru optimizasyonu hakkında ilginç bir gerçek, bilgiyi grupla paylaşma arzusudur.

Her gün yeni işlerin yanı sıra uzmanların da öğrenmesine yardımcı oluyor. Gelişmiş SEO teknikleri ile geliştirmelerine olanak tanır.

SEO hedeflerine ulaşmak için şu teknikleri takip edin:

2018 için arama motoru optimizasyonu teknikleri

1. Derin tema kapsamı

SEO sürekli gelişen yüksek katma değerli bir pazarlama tekniğidir. Google'da anahtar kelime arama, etiket arama ve bilgi grafiğine odaklanın.

Bu teknikler, Google’ın, kullanılan anahtar kelimelerden bağımsız olarak aramaları anlamasına izin verir.

2. Geliştirilmiş içerik

Üretken bir blogcuysanız veya web siteniz sürekli içerik oluşturuyorsa, kapalı bir altın madeninde oturuyor olabilirsiniz. Bir gönderi yayınlandığında, okuyucular bunu unutur ve bir sonraki aşamaya geçer.

Sitelerinin veya bloglarının mevcut içeriğinin potansiyelini fark etmiyorlar. Sitenizde içerik kontrollerini üç ayda bir, yılda bir veya iki yılda bir gerçekleştirin. Trafiği artırmak için optimize edin.

3. Varlık geliştirme ve promosyon

Linkable öğeler, diğer sitelerden geri bağlantıları yakalayan içerik parçalarıdır. Arama motoru optimizasyonunu iyileştirmek için linklenebilir varlıklar oluşturun ve güçlendirin. Şirketin yüksek görünürlüğünü artırmaya yardımcı olur.

Sosyal medya pazarlaması, geliştirildikten sonra yükseltmek için ücretli içerik ve diğer teknikler dağıttı.

4. Yönlendirme yönetimi

Eski bir Web sitesini hassaslaştırdıktan sonra, Word adresleri de çoğunlukla değiştirilir. Bu nedenle, bir yönlendirme olmalı ve dikkatli bir şekilde yönetilmelidir.

Yönlendirmeler, özellikle de 301 yönlendirmesi, bağlantıyı bir web sitesindeki veya blogdaki eski bir sayfaya yeni bir sayfaya taşır. Yönlendirme yönetimi olmadan trafik ve sıralama kaybolabilir. Yani dikkatli ol.

5. Mobil sayfanızı hızlandırın

Çoğu ziyaretçi web sitenizde ve blog'unuzda gezinmek için akıllı telefon kullanıyor. Hızlandırılmış mobil sayfalar, hızlı mobil sayfalar oluşturmak için açık kaynaklı bir çerçeveden önce vardır.

Basit makale sayfaları veya karmaşık formlar ve e-ticaret siteleri olsun, AMP herkes için harikalar yaratıyor. Mobil deneyimi geliştirir.

Daha hızlı yüklenen web siteleri, arama motorları tarafından tercih edilir ve Arama Motoru Sonuç Sayfalarında (SERP'ler) daha yüksek görünür.

6. Facebook Marketing

Linkli varlıkların tanıtımı için Facebook reklamlarını kullanın. Sosyal medya reklamları, akıllıca yürütüldüklerinde son derece etkilidir.

Sayfanıza iş büyümesi ve artan trafik sağlar. Kısa bir süre içinde iş tanıtmak istiyorsanız, Facebook reklamcılığı esastır.

7. İçerik özelleştirmesi

Kullanıcı deneyimi, içerikler Google'ın ilk sayfasına ulaştığında SEO sıralamasında bir faktördür. Dönüşüm oranının (CR) iyileştirilmesi, pazarlamada yüksek katma değer sağlayan bir aktivitedir.

Farklı mesajların farklı insan grupları üzerinde farklı etkileri vardı. Sitede dönüşüm oranları önemli ölçüde artmıştır.

Bu yedi tekniği takip ederek işlerini büyütmek ve istenen sonuçları almak mümkündür.