数字营销

Açık Dijital Reklam İçin Kullanılan Direkli Pencere Dokunmatik Ekran

Genişlik dulluğu dokunmatik ekranının piyasaya sürülmesiyle, dijital tabela dışında hiçbir zaman aynı olmayacak. Bu teknoloji kanıtlanmış ve devrilmeye hazır – bu sonraki büyük şey olabilir mi?

Yenilikçi olmak geldiğinde, en gelişmiş çözümü sunabilen iş normal olarak sözleşmeyi alan iştir, bu nedenle dijital tabela endüstrisi farklı değildir.

Faydaları ve dezavantajlarını, öncelikle dezavantajlarını inceleyelim.

• Başlangıçta, bu teknoloji, diğer çözümlere kıyasla pahalı (maliyet etkili olmasına rağmen) pahalı olacak, tıpkı fiyat düşmeye başlayınca yeni geliştirilen teknolojiler gibi, LCD TV'lerin fiyatlarını ilk hatırladıkları zaman hatırlayın ortaya çıktı? 2,000 dolardan fazla var, şimdi yaklaşık 2 yıl içinde yaklaşık 600 dolara bir tane alabilirsiniz.

• Bu çözümü sunacak seçkin bir numara şirket olacak, bu nedenle, gerçek ülkenizde olmayan işletmelerle çalıştınız demektir.

• Uygulama zamanı haftalarca hatta günler yerine aylarla ölçülecektir.

avantajları.

Dokunmatik ekran insanların tam olarak nerede baktığını ve bir web kamerasına bağlıysa, demografiyi doğrulayarak tam olarak kimin ve ne zaman insanların kullandığını görebileceğinden, bunlar kesin olarak ölçülür o.

• Cam dokunmatik ekran sayesinde oldukça hızlı bir şekilde büyüyecek ancak ana itirazı yüksek profilli şirketler olacak.

• Çok sayıda insan bulunduğunda bu teknolojinin gelişip gelişmediğini bekleyiniz.

• Bunu kullanan şirketler, müşterilerine, bu teknolojiyi sunmayan rakiplerinden herhangi birinden daha yüksek bir değer alacaktır.

Fakat masanın sonu değil, dışındaki dijital tabela daima popüler olacak ve zaman ilerledikçe yeni teknolojiler kullanılacak.

Bunun asla devrulmayacağı bir alan var ve bu alan tehlikeli ve düşman ve olası vandalizme açık; Bu, LCD Kasanın içeri girip hava ve vandalizmden korunmasını sağlar.