数字营销

Açık Dijital Tabela – 21. Yüzyıl İçin Açıkhava Reklamcılığı

Açık hava reklamcılığı her zaman geliri artırmanın ve marka bilinirliğini artırmanın ortak bir yöntemi olmuştur. Yüksek caddelerimiz, gövde yollarımız ve hatta otobüs durağımız boyunca, her yerde açık hava reklamcılık istasyonları, afişler ve diğer tabelalar görülebilir.

Ancak açık hava reklamcılığının iki önemli dezavantajı vardır, ikisi de yatırım getirisini büyük ölçüde etkiler. [19659002] Dış reklamlamayla ilgili ilk temel sorun rekabetin yaygınlığıdır. İfadeler, fatura posterleri ve istifler tam anlamıyla her yerde, reklamverenler mesajlarını kalabalığın içine çekmeyi zorlaştırıyor.

İkincisi, açık hava reklamcılığı, teknisyenler düzenli olarak siteleri ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları gerektiği için pahalıdır ve zaman alıcıdır İçerik, açık hava reklamcılık kampanyasının maliyetini arttırıyor.

Bununla birlikte, bu sorunların her ikisinde de olan yeni, daha dinamik ve esnek bir 广告 açık havada çıktı: – Dış mekan dijital tabela.

Dış mekan dijital tabela hava, sıcaklık ve vandalizmden korunan bir LCD LCD muhafaza içinde modern düz ekranların kullanımı.

Bu dış mekan LCD ekranlar, daha çekici, etkileyici ve daha da önemlisi, dış mekan için daha belirgin bir yöntem sunuyor reklam. Renkli değişen imgeler, standart düz 2D reklamlarla karşılaştırıldığında daha fazla kişinin dijital işareti fark etmesini sağlar.

Açık dijital tabelanın diğer yararı, içeriğin uzaktan yüklenebilmesidir. Posterleri ve depoları değiştirmek için teknisyen göndermek zorunda kalmadıkları için bunların reklamcılık firmaları için büyük avantajları vardır – hepsi merkezi bir şekilde yapılabilir.

Açık dijital tabela ve LCD muhafazalar açık hava reklamverenleri için gerçek bir nimet kanıtlıyor. Sisteme ilk yatırım yapmaları gerekiyor, ancak kaliteli bir LCD muhafaza kullanarak ekran cihazı sadece sıcak ve kuru bir ön odaya konmuş gibi sürecek şekilde kalmalıdır.

Ve standarttan daha belirgin oldukları için işaretler ve içerik yüklemek için çok daha ucuzdur, yatırım getirisi normal basılı reklamcılıktan çok daha büyük olabilir.