数字营销

Affiliate Marketing ile Öğrenin ve Kazanın

İstatistik Olma; Öğrenin ve Başarıya Giden Yol Kazanın

Dört yıl veya daha fazla zorlu çalışmayı bir dereceye kadar yatırmış olmanız, becerilerinizi sürdürmeniz ve özgeçmişinizde iş deneyiminizin olması şarttır. Pazarlama becerilerinizi kullanın ve aynı zamanda para kazanın. Affiliate pazarlama size öğrenme ve kazanma fırsatı sağlayacaktır.

Birkaç aydır işsiz kaldım; 20 mil yarıçapındaki her işe alım ajansı e-postalarla bombalanmıştı, telefon görüşmeleri ve tabii ki özgeçmişimin birkaç kopyası ile birlikte sağlanmıştı. Daha önce hiç bu kadar uzun bir süre işsiz kalmamıştım ve seçtiğim alanda geniş tecrübem var. Finansal iklim, işverenlere üst-el verir; Bu, işverenler için en deneyimli adayları seçmek için ideal bir fırsattır; Sadece üniversiteden bir öğrenci ya da mezun olmanın nasıl bir şey olduğunu hayal edebiliyorum. İnternetten, para biriktirmek için para biriktirmek için herhangi bir ev-temelli fırsattan bahsetmeye karar verdim, çünkü birikimlerim kesildi ve kaynaklarım tükendi. İyi bir hafta araştırma yaptım; bağlı kuruluş pazarlama meşru görünen tek fırsattı. Süreçte, üç dolandırıcılık için faul düşmüştüm; Bir servet kaybetmedim, ama herhangi bir miktar bir aldatmaca kaybolduğunda çok fazla.

Affiliate pazarlama en kazançlı online fırsattır. Zenginleşmeyen hızlı bir şema değil ve bir gecede milyoner olmayacaksın; sıkı çalışma, özveri ve motivasyon gerektirir, ancak işsiz ya da gelirlerini arttırmak isteyen herkes için, hızla gelişen, gelişen bir endüstriye girmek için ideal bir fırsattır.

Belirli bir bağlı kuruluş pazarlama derecesi veya diploması yoktur, ancak bu zamanla değişebilir. Basit olarak, bir müşterinin belirli ürünler için çevrimiçi olarak arama yaptığı ve iştirakçi tarafından istenen ürüne bir bağlantı yoluyla yönlendirildiği yerdir. Kullanıcı bağlantıyı tıklar ve doğrudan ürün veya hizmetin satıcı (satıcı) sitesinde satın alınması için yönlendirilir. Satıcı, satış komisyonunu toplam satış değerinin bir yüzdesi olarak öder ve bu% 15-75 arasında bir şey olabilir. İştirakçi doğru zamanda doğru müşteriler için doğru ürünleri bulmak için bilgi ve know-how'a sahip olmalıdır. Reklamverenler, ürünlerini bu şekilde pazarlamayı tercih eder, çünkü 广告 maliyetleri yalnızca bir satış gerçekleştiğinde etkili olur.

Bağlı kuruluş pazarlamasının altın kuralı niş pazarları bulmaktır. Bir niş pazar, tüketicinin gereksinimlerini karşılayan spesifik bir hedef ürün olarak tanımlanmaktadır. Bu son derece uzman ve çok ince ayar gerektiriyor. Araştırma zorunludur; Doğru anahtar kelimeleri bulmak, sizi bu müşteriye yönelik doğru müşterilere ve ürünlere yönlendirecektir. Bir ürünü iki şekilde pazarlamak mümkündür; Bir tüketici seçerek ve tüketicinin istediği ürünü sağlayarak ya da bir ürün sağlayarak ve bu ürünü satın almak için tüketicileri bulma yoluyla. İştirakçi niş pazarı bulur, satmak için ürünü seçer, daha sonra bir pazarlama tekniğini seçer ve ardından eyleme geçecek bir kampanya oluşturur. Herhangi bir sektörde çevrimiçi para kazanmak mümkündür, ancak anahtar doğru zamanda ve doğru zamanda doğru kişiye doğru ürünü sağlamaktır. Başlangıçta, hakkında bir şey bildiğiniz veya en azından ilgilendiğiniz bir ürünü, hizmeti veya konuyu tanıtmalısınız. Konuyla ilgili tutkuluysanız, başarıya ulaşmanız çok daha olasıdır; Mezunlar konuyla ilgili ne tutkulu değiller?

Başlangıçta bir ortaklık programına katılmadan faydalanacaksınız; Bağlı bir pazarlama eğitim programı sizi başarıya götürecek en kolay ve hızlı yoldur. Yüzlerce program var ve hepsini araştırdım. Katılım genellikle ücretsizdir ve saygın bir program size başarınızı sağlamak için tüm uzman eğitimi, kaynakları, araştırma araçlarını, piyasa bilgilerini, rehberlik ve desteği sağlamalıdır. Program, pazarlamacıları satış makinelerine dönüştürebilir, sizi oyunun ilerisinde tutabilir ve size karşı bir güç oluşturabilir. Sundukları hakkında bilgi almak için önemli miktarda ödeme yapmanızı beklediğiniz programların farkında olun. Sizinle röportaj yapmak için bir şirket ödemezsiniz; Bu bilgi ücretsiz olmalıdır. Katılmak için üyelik ücreti ödemeniz gerekecek; Bu norm, ancak teklifiniz işinize başlamak için ihtiyacınız olan tüm eğitim ve kaynakları içermelidir.

Tanıtmak için ürünlere ihtiyacınız olacak, dolayısıyla bir bağlı kuruluş ağına katılmanız gerekecektir. Bağlı kuruluş pazarlamasının güzelliği, satacak ürünlere yatırım yapmanıza gerek olmamasıdır. Sadece satıcılar tarafından sunulan ürünleri pazarlar ve satarsınız. ClickBank, LinkShare ve CJ.com gibi ağlar saygın ağlardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ağ var; İyi bir komisyon oranı ve onaylanmış ödeme yöntemi sunanları seçin. Bu ağlar binlerce dijital ürün sunmaktadır, ancak bu ağlarda nasıl ustalaşacağınızı ve mümkün olan en iyi satış potansiyelini nasıl elde edeceğinizi hızlı bir şekilde öğrenmeniz gerekecektir.

Kendi web sitenizin kullanımıyla potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmakta başarılı olmanız çok daha olasıdır. Web siteniz, ürünlerinizi kendi stilinizde pazarlayabileceğiniz bir kimlik sağlayacaktır. Ayrıca ürünlerinizi belirli pazarlara hedefleyebilecek ve uygun olduğunda ürün teklifinizi güncelleyebileceksiniz. Pazarlama çabalarınız otomatik hale gelecektir ve bu nedenle kazanç potansiyeliniz sürekli olacaktır. Web siteleri ücretsiz web geliştirme programları kullanılarak oluşturulabilir ve dünyaya mal olmaya ihtiyaç duymaz.

Ürünlerinizi tanıtmak için kullanabileceğiniz birçok pazarlama stratejisi vardır; Ortaklık programı bu teknikleri ustalaştırmak için sizi eğitecek. Ücretsiz pazarlama teknikleri ve ücretli olanlar var. Makale pazarlama, e-posta pazarlama kampanyanıza trafik çekmek için ücretsiz bir pazarlama tekniğidir. Kısa makaleler yazarak ve bunları piyasaya dağıtmak için göndererek güvenilirlik elde edersiniz. Eşsiz, alakalı kaliteli içerik ve ayrıca benzersiz içerikler yazmanız gerekecektir. Her makale, yazarın iletişim bilgilerini içeren bir kaynak kutusu ve by-line içerir. İyi makaleler yazmak sitenize değerli geri dönüşler sağlayabilir.

Diğer stratejiler arasında, Tıklama Başına Ödeme bulunur. Böylece, teklifinizi tanıtmak için Google AdWords gibi reklam araçlarını kullanabilirsiniz. E-postayla pazarlama, belirli ürünleri belirli zamanlarda müşterilere hedeflemek için mükemmel olan e-posta listelerini hızlı bir şekilde oluşturacaktır ve e-posta kampanyalarınızı yönetmek için otomatik yanıtlayıcıları kullanabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu, web sitenize trafik çekmek ve Google, Yahoo ve MSN ile yüksek sayfa sıralamasını elde etmek için anahtardır. Ürünlerinize büyük miktarda trafik getirebilir.

Bir programa katılmanın başka avantajları vardır; Bir promosyon teşviki sunan birini seçerseniz, başlangıçtan itibaren kazanmanızı sağlayacaktır; Katıldığınız programı tanıtın ve ilk günden kazanabilirsiniz. Becerilerinizden ve pazarlama yeteneklerinden yararlanın; CV'nizde bu çok ihtiyaç duyulan deneyimi sunmak için öğrenin ve kazanın. Size iyi şanslar diliyorum!