数字营销

Amazon Pazarlama Hizmetleri, Yararlanan Satıcılara Nasıl Yardım Edebilir?

İnternet pazarlamacılığında yer alan ücretler söz konusu olduğunda, İnternet pazarlamacısına maksimum kolaylık sağladığından, Amazon rekabetin önünde düşünülebilir. Amazon, müşterilerinin ödemelerinin toplanması söz konusu olduğunda ücret alır. Her bir satıştan elde edeceğiniz miktar daha sonra sağladığınız bir hesaba aktarılacaktır.

Muhtemelen, Amazon'un sattığınız ürünler için fiyatı etiketlemenin çeşitli yollarına sahip olduğunun farkında olabilirsiniz. Amazon belirli bir fiyat üzerinde daha fazla dikkat ediyor. Çevrimiçi işlemlerden yıllık milyarlarca dolar üreten kaliteli ürünlerin en büyük çevrimiçi satıcılarıdır. Başka bir deyişle, iyi bir gelir elde edebileceğiniz ve kazanabileceğiniz sonsuz miktarda ürüne sahiptir. Çoğunluğun rekabeti yok ve yeni ürünler sürekli olarak platformlarına günlük olarak geliyor.

Elektronik bölümüne bir göz atın ve fırsatlardan şaşıracaksınız. Kamera bölümünde, her kameranın bir kod model numarası vardır. Örneğin, Nokia Kamera, bunu kopyalayıp Google anahtar kelime aracına yapıştırın ve bu ifadenin ayda kaç arama yaptığını öğrenin. Bu tür araştırmalardan elde edebileceğiniz sonuçlar şaşırtıcı. Birçok kişi, bundan sadece çevrimiçi olarak büyük bir gelir elde ediyor. Nasıl çalıştığını biliyorsanız, anahtar kelime araştırmasının hedeflenen trafiği bir teklife yönlendirmenin etkili bir yolu olduğunu unutmayın. Anahtar kelime araştırması uygun şekilde yapılmazsa, tam olarak zamanınızı ve paranızı boşa harcar.

Ortak anahtar kelimeler ve alıcı anahtar kelimeler arasındaki farkı bilmek, anahtar kelime araştırmalarından gelir elde etmenin en mükemmel yoludur. Alıcı anahtar kelimeler, müşteriler onları arama motorlarına yazarken, bir şey satın almak için sabırsızlanıyorlar.

Amazon pazarlamasının bir diğer önemli özelliği ise, işlemlerin çok daha hızlı bir şekilde bitmesidir. Bu, fiyatların sabit kalması ve müşterinin yalnızca ürün açıklamaları yoluyla satın alma konusunda ikna etmesini gerektirmesidir. Amazon servislerinden müşteri hizmetleri, yalnızca ürünlerin teslim edilmesinden sonra bazı problemleri olduğunda beklenmektedir.

Rakiplerinizin önüne geçmek için, satıcılar Amazon Pazarlama Hizmetlerinden faydalanabilirler. ] (AMS) Şirketi. AMS'nin ana faydası, trafiği doğrudan ürün detay sayfalarına yönlendirmesidir. Diğer taraftan, satıcıların Amazon'un katı politikalarını göz önünde bulundurarak AMS'yi nasıl yöneteceklerini ve kontrol edeceklerini tanıması da aynı derecede önemli.