SEO

Arama Motoru Optimizasyonu Kurallarını Öğrenin

Arama motoru favori yüksek sıralı, trafik çeken web sitesi ve SEO kopya yazma geliştirmek için, bir arama motoru optimizasyonu guru olmak veya bir SEO kiralama gerekmez. Arama motorları optimizasyonu (SEO) arama motorlarında sıralamanızı yükseltmek için söz veriyorum, bence, kendi tekliflerinde çok az değer var. Bunun yerine, arama motorlarında üst sıralarda yer almak için en iyi düşünmeyi temsil eden aşağıdaki önerileri gözlemlemenizi ve uygulamanızı öneririm.

Tüm SEO kopya yazma kurallarının ilk ve en önemlisi, Kaliteli içeriği aştı. Arama motorları web sitenizde gezinmek için tarayıcıları veya örümcekleri kullanır ve sayfa sıralaması ve alaka düzeyi için veri toplar. Google'ın örümcek Googlebot’udur. Örümceklerin web sitenize gelmelerini ve bilgilerinizi güncellemelerini sağlamanın en iyi yolu değerli içerikler ekleyerek. Tarayıcılara veya örümceklere yardımcı olmak için, her zaman ana sayfanızdan yeni içeriğe bağlantı vermelisiniz. Yüksek sıralamaya ve yüksek dönüşüm oranlarına olan gerçek sır, ziyaretçilerinize yüksek kaliteli içerik sunmaktır. Kendi gerçek deneyiminizden gelen belirli bilgileri aşırı bir şekilde vermelidir. Ayırt edici ifade şekliniz size yazılara yansıtılmalıdır.

Ve en önemlisi, içeriğiniz her koşulda ziyaretçiniz için olmalıdır. Okuyucunun ne istediğini bilin. İçeriğiniz çok yüksek kalitede olmalıdır. Bilginizi ve tutkunuzu karıştırmanız gerekiyor. İlişki kurmak. İçeriğinizin aşırı tesliminden ve kalitesinden memnun olduğunuzda, web sitenizin arama motorlarını favori hale getirmek için bu diğer kurallarla çalışabilirsiniz. Unutmayın, Kalite İçeriği hem insanları hem de arama motoru örümceklerini çekiyor! 1 ile 10 arasında bir ölçekte web sitelerinin sayfa sırasını gösteren ücretsiz bir araç olan Google Araç Çubuğu'nu indirin. Sitenin sırası sıfır ise Google’ın veritabanına dahil edilmez. En çok sıralanan siteler 8 ile 10 arasında sıralanırken, 5 ile 7 arasındaki bir sayfa sırası güçlü içeriğe sahip. Sitenizde 1 ile 4 arasında bir yerde yer alıyorsa, yapmanız gereken işlere hala ihtiyacınız var.

META TAGS İLE İZLEME MOTORU OPTİMİZASYON KURALLARI!

Aşağıda, gerektiğinde meta etiketlerle seo kopyalama yazımı için önemli arama motoru optimizasyon kuralları yer almaktadır; Bu basit arama motoru optimizasyonu kuralları, web sayfanızı hem insanlar hem de arama motorları için optimize eder.

Dosya Adı: Web sitenizdeki her sayfayı, aşağıda verilen gibi Özel Anahtar Kelimenize göre adlandırdığınızdan emin olun. Bu, kendi URL'sinin bir parçası haline gelen dosya adını oluşturmalıdır. Örneğin, "bir web sitesi planlayın" anahtar kelimesi için Dosya Adı "web sitesi URL'sinin bir parçası haline gelen" plan-a-website.html "olmalıdır, yani http: //www.Basic-Affiliate- Marketing-Help.com/plan-a-website.html.

Page Başlık: Sayfanız, bir tarayıcı penceresinin en üstünde görünür. Çoğu insan için görünmez olsa da, sayfanıza geldikten sonra başlığı hiç görmedikleri için! Alaka düzeyi için sıralama yaparken, Arama Motorları bu kelimelere özel önem verir. Bu yüzden, Özel Anahtar Kelimenizi Sayfa Başlığınıza da ekleyin.

Açıklama: Açıklamanız sizin 广告ınızdır. Arama motoru ziyaretçileri bunu Arama Motoru Sonuç Sayfasında görür. Bu nedenle, Özel Anahtar Kelimenizi Sayfa Tanımınıza da ekleyin.

Başlık: Her sayfa bir Başlık ile başlar. "Sayfanın başı" Başlığınız, insanların Web sayfanızda okuyacağı ilk şeydir. Manşetler hem insan okurlarınız hem de arama motoru örümcekleri için düzenli vücut kopyasından daha önemlidir. Her zaman anahtar kelimelerinizi başlık etiketlerine, tercihen başlığın ilk kelimeleri olarak ekleyin.

Anahtar Kelimeler: Anahtar Kelimeler etiketi, arama motoruna, sayfanızda hangi anahtar kelimelerin önemli olduğunu ve bu sayede insanların nasıl bulunması gerektiğini anlatacak şekilde tasarlanmıştır. onlar aradıklarında. Ancak bu Meta etiketi, arama motoru konumlandırmasıyla ilgili olarak alaka düzeyini neredeyse tamamen yitirdi – bu günlerde sıralamaları pek etkilemiyor. Sitenizin sayfalarının her birinin bir Özel Anahtar Kelime'ye odaklanması gerekir. Her zaman ilk anahtar kelime olarak girin.

Metin Sayfa Arama Motoru Optimizasyonu Kuralları: Sayfanız 200 kelimeden kısa olmamalıdır. Ya çok uzun olmamalı. Anahtar kelimelerinizi içeriğinizin kopyasına serpiştirin. Sayfanın başında ve sonunda daha fazla anahtar kelime ve orta kısımda dağınık. Spesifik Anahtar Kelimenize yaklaştıkça, motor o kadar yüksek olur. İlk cümle, belirli bir anahtar kelimeyi içermelidir. Ancak bu tekrarlama, insan ziyaretçileriniz tarafından görülmemelidir. İçeriğin tutarlı ve ikna edici olduğundan emin olun. Anahtar kelimelerinizi tekrar tekrar etmeyin. Ayrıca bazı genel anahtar kelimeleri girmeyi de tercih edebilirsiniz. Anahtar kelimelerin mantıklı bir şekilde tekrarlanması, arama motorlarının sitenizi istediğiniz konuyla alakalı olarak değerlendirmesini sağlar. Bununla birlikte, anahtar kelimeleri aşırı kullanmaktan kaçının. Anahtar kelime ambalajlama için arama motoru tarafından cezalandırılabilir ve tüm önemli arama motoru optimizasyon kurallarını dikkate almazsınız.

Günümüzde Arama Motorları bir sayfanın konusunu tanımak konusunda oldukça gelişmiştir. Bu yüzden Özel Anahtar Kelimenize ve / veya köke ihtiyacınız olsa da, çok fazla anahtar kelime koymayın. Onlar manipüle "hissedeceksiniz". Mükemmel içeriğinizi yazarken, arama motorları optimizasyon kurallarını takip edin, eşanlamlı kelimeler, ilgili kelimeler ve kelime öbekleri ve Genel Anahtar Kelimeler kullanın, bunların hepsi Arama Motorları'nın bu sayfanın konusuyla ilgili ne anlama geldiğini anlamasına yardımcı olur. Doğru Özel Anahtar Kelime yerleşimi, akıllı seçim ve eşanlamlıların kullanımı, ilgili kelimeler ve Genel Anahtar Kelimeler, hem Arama Motorlarını hem de insan ziyaretçilerini tatmin etmeyecek, aynı zamanda sayfanızın genel alaka düzeyini artıracaktır (büyük olasılıkla size içerik için mükemmel fikirler sunacaktır). ). Görüntü dosyalarınız için anahtar kelimenizi resim adına ekleyin. İşte bir örnek, "plan-a-website.gif".