SEO

Arama Motoru Sıralaması için 7 Basit İpucu

Arama Motoru trafiği, en iyi web sitesi trafiği türlerinden biridir. Hedeflenen trafik, web sitenizin içeriğiyle zaten ilgilenen, önceden belirlenmiş trafiktir. Başka bir deyişle, web sitenizin konusuyla ilgili bilgi aradıkları için sitenizi bir sonuç listesinde görürler.

Bunlar, stratejilerim ve kendi web sitelerimle başarı ile kullanmış olduğum garantiler değil. Site ziyaretçilerinizi artırmak için & # 39; liderler ve satışlar; Bu basit arama motoru tekniklerini en üst düzeye çıkarmak için uygulayın:

1. Anahtar Kelimenizi Zengin Alan Adı Kaydı – Anahtar kelimelerinizi veya alan adınızdaki anahtar kelime öbeklerini kullanın. Marka bilinirliği yaratır. Toptan fiyatlı alan adlarınız için bu kaynakları kullanın.

2. Temel HTML'yi Öğrenin – Temel HTML kodunu düzenleyen bir çok arama motoru optimizasyonu tekniği. En azından, herhangi bir sayfanın kaynak kodunu görüntüleyebilmeli ve bunun ne anlama geldiğini anlayabilmelisiniz ve temel olarak gerektiği gibi düzenleyebilmelisiniz.

3. Üst Çentik Sayfa Başlığı Oluşturma: Başlık etiketleri, tüm arama motorları etiketi çok fazla verdiğinden anahtardır. Anahtar kelime öbeklerinizi bu etikete yerleştirin. Bağlantısız, açık olmayan şirket adı veya ana sayfa ekleyerek fazla kelime kullanmaktan kaçının. Bu etiketi "Başlık Anahtar Kelime Etiketi" olarak düşünün. Sayfanızın ne hakkında olduğunu tam olarak yansıtmalıdır. Şirketinizi bulmak için kullanıcıların arama motorunu kullanıyor olabileceği anahtar kelime öbeklerini kullanmaya odaklanın.

4. Açıklama Meta Tag. Bazı arama motorları başlığınızın altındaki açıklamayı içerecektir. En önemli anahtar kelimelerinizin 20'sini dikkatlice seçin ve sitenizle ilgili 200-500 karakterlik bir cümle yazın. Başlığınızı tekrar etmeyin, farklı anahtar kelimelerle yazın. Bazı arama motorları sadece Meta etiketini açıklar ve bazıları hem başlık hem de açıklama etiketlerini kullanır.

5. Anahtar Kelime Meta Etiketi. Sizce veya sizin düşündüğünüz anahtar kelimeler siteniz için mükemmel bir anahtar kelime olabileceğinden, aslında insanların aradığı şey olmayabilir. Siteniz için en iyi anahtar kelimeleri bulmak için, sitenizle ilgili yüksek oranda aranan ve hedeflenen anahtar kelimeler / anahtar kelime öbekleri arayın ve bunları bir listeye ekleyin.

Güç Pazarlama İpucu: Anahtar kelimeleriniz arasındaki virgülleri dışarıda bırakın, böylece arama motoru, kelimeleri, aradığı herhangi bir ifadeye göre gruplandırabilir. Bu sayede kelimeleriniz maksimum kombinasyonlarla minimum yer kaplar.

6. Anahtar Kelime Yoğunluğu. Sayfanızdaki anahtar kelimelerin anahtar olmayanlara oranı Anahtar Kelime Yoğunluğu olarak adlandırılır. Örneğin, sayfanızda 100 kelimeniz var ve bu kelimelerin üçü "piyano" ya da "piyanolar" dır, daha sonra "piyano" kelimesi için metninizin anahtar kelime yoğunluğunu alacaksınız. Sitenizdeki bir anahtar kelime yoğunluğunu% 3-20'den hedefleyin. Bu size iyi bir menzil sunacak.

SEO TAKIM İPUCU: Bu çevrimiçi aracı kullanarak sayfa yoğunluğunuzu analiz edebilirsiniz: http://www.keyworddensity.com/

Başlık Etiketleri. Arama motorları başlık etiketlerine önem verir, bu yüzden H1 etiketinizi web sayfanızda bulundurduğunuzdan emin olun. Bu etiket için html kullanıldığında metnin çok büyük görünmesini önlemek için CSS (basamaklı stil sayfaları) kullanın. Web sayfanızdaki diğer başlık etiketlerini (H2, H3 ve H4) kullanın.

Daha fazla tekrar tekrar gelecek uzun süreli trafik istiyorsanız, yukarıdaki basit SEO ipuçlarını uygulayın. Web siteniz için basit bir temiz görünüm ve tasarım hedefleyin. Ziyaretçilerinize nasıl fayda sağlayacağına göre, sitenizi premium ve anahtar kelime açısından zengin bir kopyasını kullanarak geliştirin. Bu güçlü ama basit SEO ipuçlarını kullanın ve en iyi trafiği elde etmek için zirveye yükselin.