SEO

Black Friday tıklamalarını gösteren Google Reklamları, Overviews'taki gösterim payı eğilimleri

Black Friday yaklaşırken, Google, perakende reklamverenlerine, Google kampanyalarının geçen yılki Black Friday haftasına kıyasla nasıl bir performans sergilediklerini bir bakışta sunuyor.

Yeni nedir? Google Reklamları arayüzündeki yeni bir kart, mevcut olduğunda hesap ve kampanya düzeylerindeki Kara Noktalar sayfasında Black Friday etrafında toplu tıklama ve gösterim payı eğilimli verileri gösterir.

Neye benziyor? İngiltere merkezli Mabo Media'daki kıdemli PPC eğitmeni Matthew Soakell kartların birkaç ekran görüntüsünü paylaştı.

Neden dikkat etmelisiniz. Google, Genel Bakış sayfalarını yeni bilgi ve veri görselleştirmeleriyle değiştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Bu geçici kartla, reklamverenler, mevcut anahtar kampanyalarında, geçen yıl bu anahtar alışveriş günlerinde, bu görünümde dönüşüm verilerinin mevcut olmaması nedeniyle en üst düzey bir seviyeden nasıl yararlanabileceğine hızlı bir şekilde göz atabilecek. [19659002] Geçtiğimiz hafta, Google Black Friday ve Cyber ​​Monday fırsatlarını içeren özel bir 广告 birimi yayınladı.


关于作者

Ginny Marvin, Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni, günlük editörlük operasyonlarını yönetiyor. Yayınlarımızın Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Alanı ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü reklam ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konularıyla ilgili yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.