SEO

Bloglar için Arama Motoru Optimizasyonu Teknikleri

Gerçek, web sitenizin içeriğinde uygun şekilde kullanıldığında anahtar kelimeler, üstel bir güce sahip. Arama motorlarını çekmek için en manyetik güçlerdir. Google’ın yıllık 25 milyar dolarlık gelirinin çoğu anahtar kelime tabanlıdır.

Okumaya devam edin …

Makale yazma şekliniz ve konuşmanızın "manyetik anahtar kelime suyu" enjeksiyonlarıyla nasıl aktığını, sıralamanızı belirleyecektir. Google ile.

Güçlü makalenizi hazırlarken kaleminizin ucunu düşünmek ve tutmak için bir şey var.

Çevrimdışı dünyayı düşünün, kelimeler de manyetiktir. Kelimeler hepimize inanılmaz şeyler yapar. Bunlar, insanın şimdiye kadar gördüğü en etkili dönüşüm yöntemidir.

Biz, bilgelikten ödün vermeyen arama motoru keskin nişancısı gibiyiz. İsteklerimizi ve ihtiyaçlarımızı serbest akıcı bir şekilde karşılayan kelimeler arıyoruz.

Okumaya devam …

Arama motorları çevrimiçi dünyada da aynısını yapıyor. Arama çubuğunda potansiyel müşteri türleri "Billings'deki aile avukatı", arama motorları bu kelimeleri araştırır ve içeriğindeki bu anahtar kelimelerle avukatların ziyaretçi sayfalarını gösterir. En üst sıradaki siteler Google kriterlerine uygundur ve en çok keskin nişancılar için uygun olanlardır.

Şimdi web siteniz için içeriklerinizi oluştururken, sizin için kek üzerine krema yapmak için yanımda ol. Alabama'da bir diş hekiminiz, Hawaii'de hemşire, Arkansas'da bir tamirciniz, Timbuctoo'da bir tesisatçı, SEO için manyetik anahtar kelimelerin gücü aynı kalır, önemli değildir.

Google ve arama motoru keskin nişancılar zekidir. Web sitenizi arayacak ve içeriğinizin arama yapanlara uygun olup olmadığını belirleyecekler.

Aşağıda listelenen şeyler akılda tutulması gereken bazı hususlardır:

• Yinelenen içerik yok, başka bir çevrimiçi kaynaktan kopyalamayın.

• Aşırı abartılı aynı anahtar kelimelerle. (Her 500 kelime için anahtar kelimelerin% 1 – 2'si yeterlidir)

• Kötü içeriği kullanmaktan kaçının, okuyucularınız için kaliteli bilgi edinmek için iyi bir makale yapın.

• Anahtar kelimeler yerine eşanlamlıları kullanın, örneğin: sözcük için Avukat, avukat veya meslek hukuku danışmanı.

• Çıpa metninizi farklı tutun, örneğin: dış kaynaklı kaliteye bağlanma ve web sitenizdeki okuyucunuz için layık içeriğin diğer sayfalarına bağlama.

uzman iç bağlantı Vikipedi. Bu, Google tarafından çok sevilen ve birincil sıralamaya sahip web sitelerinden biridir.

Google, okuyucunuzun web sitenizi ziyaret ettiklerinde çok bilgilendirici bir deneyim kazanmasını ister. Ziyaretçileriniz size sunduğunuz şeyleri sevdiği ve buna geri dönmeye devam ettiği için sizi yüksek rütbeye almak istiyorlar.

Sizin ve benim gibi diğer tüm arama motorları da mutlu müşterileri mutlu etmek için çalışıyor. Size tüm araçları sunarlar ve uygun SEO kavramını ve anahtar kelimelerin manyetizmasını anlamanızı ve uygulamanızı isterler.