SEO

Brahmin El Çantası'nın Tarihi

1882'de Joan ve Bill Martin, Massachusetts'te küçük bir girişimci girişim olan Brahmin Leather Works'e başladı. Şirket, Massachusetts'teki yüksek toplum kadınlarının hayal gücünü yakalayacak el çantaları oluşturmaya başladığı evlerinde başladı. Brahmin deyimi, aslen sınıfın en yüksek kastın Brahmins olduğu Hindistan'ın kast sisteminden geliyor. Bu terim aynı zamanda öğrenilen anlamına da gelir ve 1800'lerin Hint korsan sisteminin en yüksek toplumlarından birini ifade eder. Boston'da, yüksek mevkide olanların sosyalitleri Boston Brahmins olarak adlandırıldı. Bu terim Bill Martin tarafından sarıldı ve o zamandan beri takıldı.

Yıllar geçtikçe, Martins şirketin küçük bir Boston çanta mağazasından daha fazlasını tutacağını fark etti. Kısa bir süre sonra bir marka adı yaratmak için başkalarıyla çalışmaya başladılar ve Brahmin ismi bir çekim yıldızı gibi havaya uçtu. Moda tasarımlarıyla birleştiğinde Brahmin çantaların yüksek kalitesi, şirketin moda ve en iyi işçiliğin simgesi haline getirilmesidir. İtalyan deriden yapılmış ve benzersiz bir parlaklık ile cilalanmış çantalar çok hızlı bir şekilde New England bölgesinden çok popüler oldu.

Bugün, operasyonlar büyük ölçekli iken, sadece dört Brahman marka çanta perakendecisi var. Bunların hepsi New England bölgesinde. Şirket hala çok aile aittir, ancak ürünlerini tanıtmak için ülkenin her yerinden satış profesyonelleri ile yoğun bir şekilde işbirliği yapmıştır. Brahmin için son zamanlarda büyük bir adım, çantalarını satmak için Dillards ile işbirliği yapmaktı. Brahmin el çantalarını Dileçler'de en sevdiğiniz markalarla birlikte bulabilirsiniz. Tek fark, el çantaları diğer yüksek uç markalara kıyasla şaşırtıcı derecede düşük bir oranda olacak.

Yüzlerce stil ve el çantası arasından seçim yapabileceğiniz tam anlamıyla. Brahmin, kolay referans için onları kategorize etmek için cüzdanlarını adlandırma konusunda benzersiz bir tarz ortaya koydu. Stilleri anlatmak için birkaç isim vermek için Rosaline, Alyssa ve Dana gibi kız isimlerini kullanıyorlar. Çeşitli el çantaları, çapraz çantalar, iş çantaları ve parti el çantaları bulabilirsiniz. Listede bulabileceğin şeyler sınırsız. Belirli bir renk ve stili bulmak istiyorsanız, ünlü el çantası için resmi site olan Brahmin web sitesine giriş yaparak bunu kolayca yapabilirsiniz.