数据库

Çevrimiçi Öğrenmenin Yararları ve Dezavantajı

Öğrenme stilinize en uygun olan şey, çevrimiçi bir kolej bulma, çevrimiçi bir kolej alma ve çevrimiçi bir kolejde katılma gibi tüm kurslar boyunca sizi kolayca bulacaktır. Kurs materyalini ve test yöntemlerini elde ederken ve test ederken öğrenciyle çalışmanın en muhtemel olduğunu göz önünde bulundurarak, karar vermenin bir veya iki çevrimiçi dersi veya bir lisans programını bitirmelerine yol açıp açmayacağını değerlendirmek yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi Kursların Profesyonelleri

Çevrimiçi kolejlerin en iyisi, öğrencilere, e-öğrenme hakkında bilgi sahibi olmalarını ve kendilerini nelerin kolayca seçebilmelerini sağlayacak şekilde öğrenmelerine yardımcı olacak ön gösteridir. derece onlara uyacak ve zaman ve para israfını önlenebilir. Daha da iyisi, bazı çevrimiçi kolejlerin, hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek için ücretsiz bir çevrimiçi kursa ücretsiz katılımını sağlamasıdır.

Online Öğrenim Seçiminize Sığdırdı mı?

Bir öğrenci eğitim ortamı olarak e öğrenme ile birlikte olmaya karar verdikten sonra, derece için yeterli olan yüksek dereceli notlarla bitirmek için kendi kendine bir motivasyon ve öz-disiplin yığını gerekir.

İş görüşmelerine kadar yüksek dereceli başvuru yapan adayların ek bir göz yakalamasıdır. Çevrimiçi kurslarla hiç kimse bir şey söylemeyecek ve gönderilerin son başvuru tarihleri ​​hakkında öğrencilerin akademik takvimlerini, çalışma takvimlerini ve aile takvimlerini yönetmelerinin neden zorunlu olduğu konusunda sürekli hatırlatmalar olmayacaktır.

Çevrimiçi Öğrenmenin Dezavantajı

En çok online dersler konuşulduğunda duyulan "P" veya basitçe Erteleme. Online eğilerek öğrencinin kullandığı yöntemle, bir şeyleri aceleyle bitirebilirdi çünkü onları yöneten kimse olmayacaktı. Tüm ödevleri tamamlamak ve son dakika boyunca test etmek sadece öğrenme için değil, geçiş amaçlarına yönelik olacaktır.

Öğrenciler sorularının ortaya çıkarılması ve cevaplanması için gereken tüm şartların yerine getirilmesini beklerler. Bu senaryoda öğrenciler başarısız olma eğilimindedirler, çünkü ihtiyaç duydukları doğru bilgileri alamayabilirler. Başarısız olan öğrenciler zayıf bir şekilde yakalanmaya eğilimlidir ve sınavlarında yüksek bir not elde edemezler.

Öğrenciler profesörleri ile herkese yalın beklememeliler. Okumaklarını takip etmekten, çevrimiçi sohbetler ve tartışmalara katılmalarından sorumlu olduklarını anlamaları gerekir.

摘要

Her şeyi özetlemek gerekirse, öğrenciler çevrimiçi lisans kurslarındaki tüm gereksinimleri yönetebilecek kadar emin olmalıdırlar. Onlar en iyi öğrenme yöntemini bulabilmeli, böylece bir derece elde edebilmeleri için kolayca bulunabilsinler. Çevrimiçi öğrenmeyi onlar için uygun olmayan bir şekilde buluyorlarsa, tüm zaman ve para harcamak yerine geleneksel okula kaydolma seçeneğine sahip olmalıdırlar.