数据库

Çiftler için Swinger Yaşam Tarzı Sözleşmesi

Açıklık ve dürüstlük anahtardır

Açıklık ve dürüstlük, bir " Swinger Yaşam Tarzı Sözleşmesi " hazırlayan çiftlerin anahtarıdır. Birbirlerine gerçek duygularını ifade etmede zorluk çeken veya açıklık ve dürüstlükle nasıl konuşulacağını henüz öğrenemeyen çiftler, bir sürgün yaşamına başladıklarında ilişkilerini uzun süre sürdüremezler. En iyi ihtimalle, bu çiftler, birbirleriyle açıkça iletişim kurabilmeyi öğrenene kadar herhangi bir sallanma düşüncesini ertelemelidir.

Ancak, tam açıklık ile düşünceleri ve duyguları ifade etmek, ortağınızı memnun edecek şeyleri belirtmekten çok daha fazlasını ifade eder. Bu, memnun olamayabilecek düşünceleri ve fantezileri ifade etme riskini de içerir. Örneğin, partnerinize dürüstçe, sevdiğini bildiğiniz şeyleri sevmeye ne kadar sevdiğinizi söylemek, hiç bir risk oluşturmaz. Ona ne kadar açık olduğunu söylerken, bir başkasıyla cinsel ilişkiye girme fikri, nasıl tepki vereceğini bilmeme riskini içerir.

İlk adımı atmadan önce tartışma sürecine girmeyin. Swinger yaşam tarzına girmeyi düşünen çiftler için en önemli zaman bu. Çok yakında sallanmaya dalmaktan kesinlikle emin olmak için haftalar hatta aylar almak daha iyidir. Ön sevişme sırasında hormonla dolu bir sohbet sırasında bu büyüklüğe karar vermek, ilerlemenin yolu değildir. Her zaman hayatınızın geri kalanını etkileyecek bir sözleşme hazırladığınızı unutmayın. Dikkatli bir düşünceye ihtiyaç vardır, çünkü ilk ortak-takas gerçekleştiğinde, daha önce nasıl bir şey olduğuna dair bir geri dönüş yoktur.

Burada verdiğim tavsiyenin aksine, söyleyecek bolca swinger çiftine rastlayacaksınız. Hayatın içine nasıl ani bir karar vererek, kendiliğinden nasıl geçiyorsunuz? Her zaman kararlarından asla pişman olmadıklarını ve salınımın ilişkilerini nasıl güçlendirdiğini göstermek için bazı uzunluklara gittiklerini iddia edeceklerdir. Bu tür iddialar doğru olduğunda, yargılamaktan ziyade daha fazla şans olacaktır, ancak çoğu durumda övünme, birbirleri hakkında gerçekten ne hissettiklerini kabul edemeyen mutsuz bir çifti gizler.

Swinger yaşam tarzı sözleşmesi yapmak

  • Her birinizi sallanmaya iten kuvvetlerin ne olduğunu sorun.
  • Bir " Onun Listesi'ni " ve " Onun Listesi'ni " bu itici güçlerin sırasına göre sıralayın. önemleri.
  • Her listedeki her öğenin arkasındaki nedenleri tartışın ve hem birbirinizi hem de birbirinizin motivasyonlarını anladığınızdan emin olun.
  • Hem içtenlikle hem de yeni maceracı cinsel deneyimleri paylaşmak isteyip istemediğinizi veya kendinizin olup olmadığını sorun. Tamamen bencilce cinsel zevk almak için
  • Saldırıya uygulamak isteyebileceğiniz sınırlamaları tartışın ve kabul edin. (mesela diğer çiftlerle aynı odaya cinsel ilişkiye girip girmeyeceği, ancak sadece kendi partneriyle tam olarak ilişki kurduğu).
  • İnsanlar, cinsel istekleri ve değerleri gibi değiştiğinden, bir eşin istediği zaman ne olacağını tartışmak önemlidir. Gelecekte bir noktada sallanmayı bırak.
  • Ortakların arkadaşlarıyla ve aileleriyle ilgili olarak, swinger yaşam tarzı etkinliklerine katıldıklarını anladıkları tüm endişeleri tamamen tartışın. 'in ortaya çıkmasından duyulan korku yaşam tarzından yararlanmayı engellemek için yeterince güçlü ise, kararınızı sosyal / aile içi durumunuz değişene kadar ertelemeniz gerekip gerekmediğini düşünün.

Swinger yaşam tarzına doğru bir sonraki adımı atmak.

Mantıklı aralıklar bırakarak, tartıştığınız tüm noktalara geri dönün ve birkaç kez daha kabul edip gerekirse değiştirin. İyi bir çevrimiçi swinger partner kulübüne katılarak swinger yaşam tarzına doğru ilk adımlarınızı atmak için bu soğuma dönemini kullanın. Sonra potansiyel swinger play-mats için aramalar yaparak başlayın. Ardından, tanımladığınız kişilerin biriyle iletişim kurmaya ve swinger tarihleri ​​ayarlamaya başlayın. Bu zamana katılmak istediğiniz bir swinger partisi de bulmuş olabilirsiniz. Eğer öyleyse, istemediğiniz bir şeyle katılmanız beklenmeyeceğinden, her şekilde katılmayı düşünün. İdeal olarak, ilk partinize katılmadan önce özel olarak birkaç swingeri karşılamak ya da buluşmak en iyisidir

.