数字营销

户外数字广告 - 在广告新趋势

Dijital dış mekan reklamcılığı, şirketler tarafından müşterilerine hizmet vermek üzere şu anda kullanılan yeni 广告 modudur. Artık, kağıt reklam panolarının, broşürlerin reklam için en çok tercih edilen günler geride kaldı. Dijital açık hava reklamcılığı, hem reklamcılık firmaları hem de müşterileri için kazan-kazan bir durum sağlar. Reklamcılık firmaları için onlara, müşterinin önceliğine bağlı olarak kopyayı değiştirme fırsatı verir ve müşterileri için reklam kopyalarını değiştirme fırsatı verir. Dahası, bu araçların çevre dostudur ve kağıt israfını azaltmasına yardımcı olur.

Broşürler gibi geleneksel reklam biçimleri yavaş yavaş bir düşüş ve televizyon reklamlarıyla karşı karşıya kalır, ancak şirketlerin görünürlük kazanmalarına yardımcı olur, ancak yine de çok pahalı tekliflerdir . Televizyon reklamları da çok etkili bir araç olmayabilir, özellikle bugünün zamanlarında sörf yapmak için çok kanal olduğunda, insanlar reklamların bir kopyasını görmek yerine sadece kanalları diğer bazı programları görmeye götürebilirler. Diğer yandan dijital açık hava reklamcılığı, genellikle boş vakit geçirirken veya otobüslerde, işe, okul ya da genel varış yolunda zamanlarını geçirmenin bir yolunu bulmaya çalışırken kitlelere ulaşıyor! Tüm bu vesileyle, konutlarda dijital reklamlar, çoklayıcılarda büyük ekran reklamlar, perakende pazarında reklamlar, alışveriş merkezlerinde LCD reklam ekranları şeklinde reklamlar yerleştirmek için idealdir.

Mumbai ve Delhi'de açıkhava reklamcılığı konusunda uzman şirketler Temel olarak müşterilerinin keyfi olarak ihtiyaç duyduklarında adv copy'in hedef pazara ulaşmasını sağlayarak hedef pazarlarına ulaşmalarını sağlamaya çalışan OOH medyası gibi. Dijital dış reklamcılığın hem reklam şirketleri hem de dünya şirketleri için en çevre dostu ve yüksek yatırım getirisi sunumlarından biri olabileceğini söylemek yanlış olmayacaktır.