SEO

Dünya Kadınlar Günü'nde onurlandıran Dünya Kadınlar Günü Google doodle bir gün erken geliyor

Google, Uluslararası Kadınlar Günü suni şablonunu bir gün önce paylaşarak dünyaya kadınları onurlandırmak için toplanan on iki kadın odaklı hikayeyi incelemek için daha fazla zaman tanıtıyor.

Uluslararası Kadın Günü'nü araştırmaya yönlendiren bu doodle, Dünyanın dört bir yanından kadın sanatçıların yarattığı on iki ayrı görsel hikaye. Her hikaye, sanatçının hayatından anlamlı bir anı yeniden tanımlamak için bir dizi görüntü içerir.

Katkıda bulunan sanatçılar şunları içeriyordu: Anna Haifisch, Chihiro Takeuchi, Estelí Meza, Francesca Sanna, Isuri, Karabo Haşhaş Moletsan, Kaveri Gopalakrishnan, Laerte, Philippa Pirinç, Saffa Han, Tillie Walden ve Tunalaya Dunn.

"Bu proje, bizim için inanılmaz bir yolculuk oldu ve doodle'nin proje liderleri Lydia Nichols ve Alyssa Winans," Katkıda bulunanların hikayelerinin samimi, samimiyeti ve cesareti sayesinde taşındık "diyor ve" Bunları Çevirmek 80'den fazla dilde çalışıyor ve bunları küresel bir kitleye paylaşmak bizim için çok önem taşıyor ve okuyucuların bizden esinlendiği gibi günlük hislerini aktarmalarını umuyoruz "dedi.

Kadehi oluşturmak için Google, her sanatçıdan, Hayatında kadın olarak onu etkileyen belirli bir olay. Google Doodle bloguna göre Google, görsel öykülerin, onu gören kişilerde anlama, empati ve “günün ruhu” nu çağırmasını istedi.

Google, doodle'a ek olarak, hayat hikayelerini hashtag #HerStoryOrStory! 'I kullanarak etkileyen bir kişi veya etkinlikle ilgili kendi hikayelerini kadınlardan paylaşmasını istiyor!

Bugünkü doodle, Google'ın dünya genelindeki ana sayfalarında paylaşılıyor ve Uluslararası Kadınlar Günü'nün resmi tarihi olan 8 Mart yarın büyük olasılıkla devam edecek.


关于作者

Amy Gesenhues, Arama Motoru Arazi ve Pazarlama Arazileri ile ilgili en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.