数字营销

En İyi Çevrimiçi Reklam Ajansı Nasıl Seçilir

Zamanın yeni döneminde; Çevrimiçi reklamcılığın yeni araçları keşfediliyor ve çevrimiçi reklamcılıkta iş başarısı için kullanılıyor. Her pazarlamacı, çevrimiçi pazarlaması için büyük hedefli trafik alabilmeleri için çevrimiçi pazarlamanın en etkili yollarını bulmaya çalışmaktadır.

Çevrimiçi reklamcılığın birçok yolu vardır Örneğin, yüz yüze pazarlama (sohbet olarak adlandırılır), banner 广告, tıklama başına ödeme, Ödenmiş e-posta pazarlama, bağlı kuruluş pazarlama, link exchange vb. Ama en iyi reklam yöntemini seçme kararı oyunun oldukça önemli bir parçasıdır.

Online reklamın önemi herkes tarafından reddedilemez. avantajlar. Çevrimiçi reklamcılık kampanyalarınızdan maksimum sonuç almak için, çevrimiçi reklamcılık nedir, niçin yapılmalı ve iş tanıtımı için nasıl çalıştığı gibi, bunu yapmaya başlamadan önce toplanacak tüm temel bilgiler. Ayrıca, çevrimiçi reklamverenler tarafından işletmenizin web sitesinin tanıtımı için hangi yöntemlerin kullanıldığını ve çevrimiçi olarak milyonlarca çevrimiçi ortamda en iyi çevrimiçi reklamverenleri nasıl seçeceğinizi biliyor olmalısınız 🙂

Ana en iyi çevrimiçi reklamvereni veya reklamı seçmeden önce bir adım ajans, web sitenizin reklamını hangi yöntemle yapacağından emin olmalısınız. Trafiğin hedeflenmiş veya zorlanmış olup olmadığı Sadece arama motorları Doğal hedefli trafiği sağlayabilir, ancak özellikle Google arama motorunda arama motorlarında yüksek sıralamayı sürdürmek için çok fazla şey gerekir. Üçüncü taraf hedefli trafik, bazı durumlarda daha fazla satışın dönüşüm oranına sahip olduğu için Doğal trafik ile karşılaştırıldığında da yararlıdır.

Hedefli e-posta pazarlama, bir iletiyi içeren bir e-postanın veya bağlı kuruluşunuzun veya web sitenizin URL bağlantısının bulunduğu başka bir trafik kaynağıdır. mesajınız ve bağlantı URL’si posta listesine gönderilir. Bu yöntemde insanlar mesajınızı tıklar ve bağlantınız web sitenizi otomatik olarak açar, okur ve uygun bulunursa, hizmetlerinizi alır, kullanır veya yer imi verir. Siteniz için e-posta pazarlamacılığından hedef trafik elde etmenizi sağlar. İnternette, web sitenize ücretli, gerçek ve doğal bir hedef trafik sağlayan çok sayıda e-posta reklam ajansı vardır.

Tıklama başına ödeme reklamları, reklamverene ödeme yapmanız gereken trafiği almanın başka bir yoludur. ziyaretçi başına onlar size gönderir. Ancak, çoğu durumda, tıklama başına ödeme, yeni başlayanlar veya İnternet pazarlama işini online olarak başlatan yeni kullanıcı için biraz pahalı hale geliyor.

Web trafiğini almanın bir diğer yolu, reklamların gösterildiği banner reklamları yayıyor. hedef kitle ve bu afişte gösterim başına ücretlendirilirsiniz. Ancak, tıklama oranı afiş gösterimi için çok düşük. 100 gösterim aldığınızı ve 10 ~ 20 tıklama aldığınızı, ancak satış yapmazsanız afiş gösteriminin işletmeniz için mükemmel bir fikir olmadığını ve tamamen iş türünüze bağlı olduğunu varsayalım.

Tüm bu çevrimiçi reklam ajanslarında en önemli özellik. Milyonlarca firma veya acentenin sitenize hedefli trafik göndermeye çalıştığı, ancak birçoğunun kaliteli değil, sizin için ucuz hizmetler sunduğunu, ancak gerçek doğal trafik sağlanmadığını. Bu nedenle, web sitenize hedeflenen trafik için En İyi Çevrimiçi Reklam Ajansı seçeceğiniz zaman bu ajanslardan sakının.

En iyi sonsuza dek kullandığım yöntem twitter kullanarak diğerleriyle twitting.

Twitter, arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz ve insanların sizi takip edeceği bir sosyal paylaşım sitesi. İyi bir takipçi listesine sahip olduğunuzda (takipçileriniz de takipçilerine sahip olduklarından, liste birkaç gün içinde devasa hale geliyor) ve tek bir mesaj gönderiyorsunuz ve tüm liste bu tweet'i sizden alacak. Tweet'inizde verilen bağlantıyı tweet'inizde yaklaşık 100 harfle tıklarlar ve bu şekilde siteyi ziyaret ederler ve bundan ne isterlerse çıkarırlar. Bu benim işimin çevrimiçi reklamı için kullanıyorum.