SEO

En İyi SEO Şirketleri Hakkında 8 Gerçekler

Herhangi bir endüstri, herhangi bir alanın liderleri vardır. Bu, BT ve tüm şubeleri için de geçerlidir. Bunun hakkında düşünmek, örneğin, belirli şirketlerin rekabette neden öne çıktığını gösterecek bir dizi gerçekliği kolayca ortaya koyacaktır.

Çünkü web sitenizin sıralamasında emin olmak için iyi bir SEO veya arama motoru optimizasyonu şirketinin işi budur. isabetler açısından en önemli olanları göz önünde bulundurmanız gereken ilk şey: Sitemin diğer istemcilerin sitelerine kıyasla isabet oranı nasıldır?

İlginç bir gerçek, en iyi veya en iyi arama sonuçlarının olduğunu gösterir. SERP'lerde – sonuç sayfası – en çok isabetle alınıyor. Endikasyonlar, küçük bir müşteri grubunun isabetlerin% 80'ine ulaşmasıdır. Kendisi, müşterilerini bu kadar çok trafik çekecek şekilde konumlandırabilen şirket için büyük bir iltifat.

İkinci olarak, sitenizde sunduğunuz içeriklerin dışında, sayfa başlıklarının en önemli özellik olduğunu göreceksiniz. Sitenizin Bu nedenle, deneyimli bir SEO şirketi ile çalışıyorsanız, bu konuda size tavsiyelerde bulunacaklardır, böylece bu önemli kanıtlara dikkat ediniz.

Üçüncü olarak, önemli gerçekler göz önüne alındığında, başka bir soru ortaya çıkıyor: hizmet, SEO'nun% 80'inin online olarak, geri kalanı off-line ile, bağlantılar çekerek ve materyallerimin içeriğindeki kelimeleri konumlandırmanın ziyaretçilerin kolayca bulacağı bir şekilde konumlandırıldığını biliyor mu? Bu nedenle hizmetiniz bu kelimeleri sayfadaki önemli noktalara nasıl dahil edeceğini bilmelidir.

Bu gerçeklerden bir diğeri, sitenizin veya sayfalarınızın taşıdığı içerikle ilgilidir. SEO şirketi size yardımcı olmalı ya da en azından, arama yapanların aradığı içeriğe nasıl ulaşacağınızı size bildirmelidir. Bu bağlantılar sitenize oluşturulan trafik açısından önemlidir.

Beş numarada, sitenizde veya blogunuzda sunduğunuz konular gibi belirli konuları ekleyebilir ve bunun neden önemli olduğunu anlayabilirsiniz. Gerçeklerin ne olduğunu anlayan bir şirketin hizmetlerini kullanmak. Müvekkil olarak, bunun önemli bir özellik olduğunu size tavsiyede bulunabilmelidirler. İlgili konular ve araştırmacıların istediği materyaller olmadan, yakında sitenize çok az trafik olduğunu görebilirsiniz.

Altıncı sırada: Deneyimli bir SEO şirketi, gerçek göstergeleri anlıyor. En önemli gerçekleri arıyorsanız, internet kullanımının tüm spektrumundaki en iyi aktivitelerin, e-posta ile takip edilen aramanın çoğu insan için en iyi internet işlevleri olduğunu bileceğini bileceksiniz. Bunu anlayan bir şirketin hizmetlerini kullanmalısınız.

Çok önemlisi, yedi numarada: En uygun göstergeleri düşündüğünüzde, BT ve internetin sürekli değiştiğini ve birkaç yıl önce neyin alakalı olduğunu göreceksiniz. daha uzun süre geçerlidir veya alaka düzeyinin bir kısmını yitirmiştir. SEO şirketiniz bunu anlamalı ve sürekli değişen bir çevrede sizin yararınıza çalışmak için sürekli yollar bulmaya çalışmalıdır.

Son olarak: Önemli konuları düşündüğünüzde – ve belki de en önemlisi – her zaman aklınızda bulundurmalısınız. İşinizin ihtiyaçlarını anlamak için zaman harcamayan bir şirket, muhtemelen sizin için çalışacak kadar iyi değildir. İyi SEO şirketleri, müşterinin amaçlarının neler olduğunu, sadece site trafiği açısından değil, genel olarak işlettikleri işletme açısından ne elde etmek istediklerini belirlemek için zaman alacaklar.