SEO

En iyi SEO sonuçları için Social Bookmarking ipuçları

En erken sayfa SEO yöntemlerinden biri.

Social Bookmarking bizim metin kitaplarımızda en erken kapalı SEO yöntemlerinden biridir. Diğer herhangi bir teknik gibi, Social bookmarking niş sitelerini de kullanmak için yaklaşımlar vardır ve bunları yeterince kullanmak için teknikler vardır. Sadece bunu kullanırsanız, etkili bir şekilde uygulanırken, olağanüstü sonuçlar elde edersiniz, fayda elde edersiniz. Temel bilgilerden başlayalım.

Social Bookmarking nedir?

Social Bookmarking, normal bir web sayfası imi (bookmarking) kelimesi kadar kesin, onu yer iminin bulut varyasyonu olarak düşünün. Web tarayıcınızdaki web sayfalarına yer işareti ekledikten sonra, bu tipik bir yer imi isaretidir, ancak Web tabanlı bir sayfanın karşılığını aldığınızda, bu, sosyal yer imleridir. Aslında bir Back Linking veya SEO Stratejisi olarak yaratılmadı. Daha ziyade, insanların tercih ettikleri bağlantıları tutmaları için daha sonra erişebilecekleri daha büyük bir yöntemdi. Gerçekten bağlantıların Sarı sayfaları gibi, ama zamanla insanlar geri bağlantıları genellikle temel SEO unsurlarından biri olduğunu anlamaya başladı ve yer imleri siteleri bağlantıları geri almalıdır. Yani web bağlantılarını listelemekten, bir SEO yaklaşımı olmaya başladı. İnsanlar siteyi depolamayı istedikleri zamandan beri listelemeye başladılar, ancak bu web sitesinden kendi web sitelerine puanlarını artırmak için bir köprüye sahip olmak istedikleri için.

Social Bookmarking kazanır.

Artık Social Bookmarking'in ne olduğunu anlıyorsunuz. , yine de neden önemli? Bu bağlantılar sizi geri döndürecek, ama ne tür bağlantılar var, niçin benzersizdir?

Doğrudan Trafik.

Kişiler, bir dizi güdü için sosyal imi sitelerini ziyaret ediyor, bunlardan biri kesinlikle kişisel web siteleri, ek diğer web sayfalarını kontrol etmektir. Bu yüzden baktığınız çok sayıda doğrudan web sitesi trafiği var.

Web bağlantılarını takip edin.

Günün başlangıcından itibaren en iyi sosyal yer imi siteleri, geri dofollow bağlantıları sağladı. Bu, çeşitli nedenlerden biri.

Kolay bağlantılar.

Linkler birkaç sosyal yer imi sitesinde nofollow olsa bile, önemli olan bu linkleri çabucak almanız, postalama, konuk yayınlama ya da sıkıntınız olmamasıdır. Sadece bazı durumlarda zorunlu olmayan ve hiper bağlantılarınızı listeleyeceğiniz kayıt olmak zorundasınız. Arama Motoru robotları düzenli olarak da sosyal yer işaretleme sitelerini tarar, bu da bağlantılarınızın bir botun taradığı andan itibaren listelenebileceğini gösterir.

SEO için Social Bookmarking'i Başarıyla Başarıyla Kullanmak.

Bu nedenle sosyal bookmarking yararlıdır, onu ödüllendirelim. Yanlış yapılan bağlantı yanlış projelerinize zarar verebileceğinden dolayı.

Shift Çapa Metni.

Her türlü web linkini üretirken neredeyse herkesin yaptığı bir hata, tekrar tekrar sabit metin kullanmaktadır. Bugünlerde yarım on yıl önce iyi işlenmiş olabilir mi? Gerçekten değil. Çapa metni değişimi, siteniz için bağlantılar oluştururken alabileceğiniz tüm önemli eylemlerden biridir. Gösterdiğim şeyi gösteren noktadaki canlı bir durum:

Ana Anahtar Kelime: En İyi Android Uygulaması.

İlk Çapa metni: En iyi Android Uygulaması.

İkinci Bağlantı metni: Brandable Web bağlantıları, Web sitesi adı.

Üçüncü Çapa Metni: İnanılmaz Android uygulamaları.

Dördüncü Çapa Metni: Daha fazla bilgi edinin.

Ve bunun gibi.

Yavaş ilerleyin.

1. Sosyal İmgeleme web sayfasına ilk girişinizde, altın madeni. Tercih ettiğin kadar çok bağlantıyı sana bırakabileceğin bir sistem ve seni engelleyecek kimse yok. İyi olan şeytan ve şeytan Google'ın şirket adına gidecek. Bağlantı kurmadan sizi bırakmayacak, sadece kendi hoşnutsuzluklarını göstermenin kendi yolları var. Benim tavsiyem, yavaş git. Sınırlı bir Social Bookmarking sitesinden bir web sayfası için 2'den fazla link / gün üretmeyin.

Bağlantıları Takip Edin.

Bu, eğer bazı link meyve sularını tamamlamaya çalışıyorsanız Hemen hemen her günün bir nofollow'i üzerinde bir dofollow gerektirir. Bu, özellikle internet sitenize yer işareti koyarken yapmanız gereken şey. Dofollow linkleri sağlayan çevrimiçi web sitelerini kullanmaya çalışın, aynı zamanda sadece dofollow'leri takip etmediğinizden ve nofollow'leri göz ardı etmediğinizden emin olun, çünkü bu da link çeşitliliği kadar önemlidir.

Kesin Açıklama ve Profil Verileri.

Bir profil oluştururken veya bir açıklama oluştururken, eşit verileri kopyalayıp tekrar tekrar kopyalamanız muhtemeldir. Ve sonra sadece siz gibisiniz, Google tüm makaleyi, sadece çapa metinlerini gözden geçirmeyecek. Bu çok hatalı, Google neredeyse tüm bağlantı metinlerinin çevreleyen anahtar kelimelerine mükemmel bir şekilde ilgi gösteriyor. Bu nedenle, tam ve kesin verilerin kullanılması, web bağlantılarınız için tam olarak sağlıklı olmayan bir yinelenen bayrak iletir. Bu yüzden her bağlantıda olabildiğince çok yeni veri kullanmaya çalışın. Yeni veriler kayıtlı kimliğinizin gelişmesini önermiyor olsa da, Bay X olarak bağlantı oluşturuyorsanız, ilgili ismi tekrar tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz, aslında otoriteyi kurmaya çalışır.

Legit.

Bir sosyal bookmarking web sayfasındaki bir hesabı açtığınızda, basitçe kayıt olduğunuz zamanların çoğunu web sitenize ekleyin ve hiçbir şekilde tekrar geri dönmeyin. Tam olarak, temel fikir, genellikle orada bir Gerçek profil oluşturmak olmalı, web bağlantıları için değil ama aslında çerçeve kullanmak için orada gibi görünmesi gerekir. Web sitenizdeki ek yer imleri, sayfalar ve kişilerle sosyalleşmeye çalışın, eğer böyle bir topluluğa sahipseniz, her gün ve her yerde bağlantılar yerleştirmeyin.

Spesifik olun.

Hemen hemen tüm sosyal yer imi sitelerini etkinleştirin Yerleştirdiğinizde, yer işaretleriniz için kategoriye karar vermeniz gerekir. Yapabileceğiniz en iyi şey, belirli bir kategoriye girmek ve internet sitenize mümkün olduğunca dar olmaktır. Bu bir SEO öğesi değil, ama yine de sayıyor. Her halükarda, muhtemelen milyonlarca site ziyaretçisi gibi görünen tüm diğer gruplar, her durumda kalabalıklaşacaktır.

Script Kiddie olmayın.

Fiverr'de, kolayca, kolayca keşfedebilirsiniz. Bazı insanlar 5 gig için 10000 sosyal yer imi oluşturabilirler. Çok iyi, onlar için gitme. Tüm bu uygun fiyatlı, ucuz otomatik bağlantı kurma yöntemleri için de gitmemelisiniz. Aslında, herhangi bir araç için gitmemelisiniz, bağlantı kurma için ne kadar kaliteli olduğu önemli değil. Gerçekten sosyal yer imi için değil, web 2.0s için değil, herhangi bir tür bağlantı kurma için değil. Bunu elle yapın ve siteniz size sürekli olarak teşekkür ederdi.