数字营销

Gelişmiş Ortaklık Stratejileri – 2 Süper Güçlü Stratejiler

Yani beyaz kuşaktan siyah kuşaklı bir iş ortağına varıncaya kadar mezun olmaya hazır mısın? "Yeni kullanıcı" etiketinin ötesindeyseniz, bir ara olmanın ötesine geçtiyseniz ve bir sonraki seviyeye geçmek istiyorsanız, bazı gelişmiş satış ortağı pazarlama stratejilerini öğrenmeniz gerekir.

Bu yazıda, yalnızca deneyimli pazarlamacılar tarafından denenmesi gereken iki güçlü stratejiyi ortaya çıkarabilmek için püf noktalarının bağlı kuruluş pazarlama çantasının derinliklerine kazacağım. Eğer bu kategoride iseniz, o zaman gelirinizi baş döndürücü yeni zirvelere götürmek için izin verecek bazı gelişmiş yöntemleri öğrenmek üzereyseniz okumaya devam!

Strateji Bir – Kendi Blog Ağınızı Oluşturun

Eğer SEO ile yoğun bir şekilde ilgileniyorsanız, daha önce özel blog ağlarını duydunuz veya kullandınız. Bu ağlar bir sahip veya birden fazla üye tarafından oluşturulmakta ve aylık abonelik ücreti karşılığında, ağınıza yayın ekleyebilmeniz ve Web sitelerinize geri dönüş sağlayabildiğinizden emin olabilirsiniz. Bu, bir blog ağını kullanmanın temel, başlangıç ​​yoludur.

Bu stratejiyi aşırıya çekmek ve daha güçlü geri dönüşler almak istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey kendi blog ağınızı oluşturmaktır. Bu, dikkatli bir planlama, yürütme ve önlem almak için gerekli önlemleri alacaktır, ancak sonuç (eğer uygun bir şekilde yapılırsa), üzerinde tam kontrole sahip olduğunuz ve birden çok anahtar kelime için en iyi arama motoru sıralamalarını almak için kullanabileceğiniz güçlü bir yüksek sayfa sıralı bloglar ağı olacaktır.

Bu ağı kurmak zaman, çaba ve SEO barındırma ve sayfa rank ile birkaç yönetilen etki alanı satın almak için para yatırımını alacaktır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra, ağı sürdürmeniz ve değerin düşmediğinden emin olmanız gerekir. SEO'nuzu bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, bu strateji gerçekten çok güçlü!

Strateji İki – Bir Outsourcing Ekibi Oluşturun

Bir çalışanınızın web sitenize geri dönüşler yapması ya da birilerinin sizin için birkaç makale yazmasını sağlayın, temel ortaklık pazarlaması 101. Ancak, işinizin% 90'ını çalıştırmak için bir dış kaynak takımı kurmak kesinlikle kârlı bir işi olan ve başkaları tarafından kolayca kopyalanabilen kanıtlanmış bir sistemi kullanan pazarlamacılar tarafından denenmesi gereken ileri düzey bir stratejidir.

Bir takım oluşturmaya başlamak için pozisyona girdikten sonra yapılacak en iyi şey, sadece bir veya iki işçiyi işe alarak küçük bir şey yapmaktır. Daha fazla gelir elde etmeye başladığınızda ve daha büyük bir takımla başa çıkabileceğinden eminiz, daha fazla işçi işe almaya devam edin.

En iyi (ve en ucuz) personelin bazıları Filipinler'de bulunabilir. Son olarak, birden fazla potansiyel çalışanla Skype üzerinden görüşmeli ve bunları işe almadan önce bir deneme süresine geçirmelisiniz.

Tipik olarak, dış kaynak personeli uzun süredir kalmaz, böylece işinizi sistemleştirmeniz ve yeni personeli hızlı bir şekilde eğitmeniz gerekir. Ayrıca, personelinizi aktif bir şekilde yönetmeniz ve çalışmalarıyla etkin bir şekilde kalmalarını sağlamanız gerektiğini fark etmeniz de önemlidir.

Sonuçta, "4 saatlik iş haftası" veya "İnternet iş yaşamı" yaşamak istiyorsanız, dış kaynak kullanımı bu hedeflere ulaşmak için en iyi yoldur.

Son bir uyarı! Bu makaleyi okuyan bir kullanıcı iseniz, zaten iyi bir gelir beklemeden ve kemerinizde çok fazla deneyime sahip olana kadar, bu gelişmiş satış ortaklığı stratejilerini denemeyin. Bu stratejilerin her ikisi de çok güçlü ve güçlüdür, bu yüzden sadece deneyimliyseniz harekete geçirin.