SEO

Geliştirilmiş SEO ile Web Sitenizi Alın

İnternet tabanlı bir işletmeniz varsa, temel pazarlama sorunlarınızdan biri, kullanıcıları web sitenizi görmeye çalışmaktır. Çünkü, insanlar sizi bulamıyorsa, satış yapamazsınız. [19659002] Görüntülenmenin en iyi yollarından biri, Google'ın veya diğer arama motorlarının ilk iki sayfasında yerleşim elde etmektir. Arama motoru optimizasyonunuzu artırabileceğiniz veya biraz çaba harcayan SEO'yu artırabilir, ancak sonunda işinizi yapabilir ya da işinizi bitirebilirsiniz.

İdeal olarak, işinizin ilk ikisini de açmasını istiyorsunuz. Arama motoru sonuç sayfasının sayfaları, daha iyi SEO, web sitenize trafik artırma şansı ne kadar iyi olursa.

Sadece eğlence için, işinizle ilgili bir şey yazın, bir kişi sizin aradığınız bir şey arar ürün. İşiniz nerede? İlk veya ikinci sayfada ise, iyi durumdasınız. Ama ya sayfa 20'deyseniz? Ya da 200?

Şansınız, ürününüzün sizi arayan hiç kimseye ulaşamayacağıdır. Aynı ürünü sunan diğer sitelerden birini tıklayacaklar.

Ürünlerinizin daha iyi olup olmadığı ya da daha güzel bir web siteniz varsa önemli olan görülüyor. Orada tüm rekabette, SEO'nuzu nasıl artıracaksınız.

Şansınız sınırlı bir pazarlama ve 广告 bütçeniz var ve SEO'nuzu geliştirmek büyük vuruşlarla başa başlamanın birkaç yolundan biridir. Neyse ki, bir kuruş harcamadan SEO'nuzu artırabilmenin yolları var, ama biraz iş alacak.

Anahtar anahtar kelimeler. Anahtar kelimeler, belirli bir ürünü arıyorsanız, birinin arama çubuğuna yazacağı kelimelerdir. Google, kaliteli bir sitenin olup olmadığını belirlemek için anahtar kelimelere dayalı olarak sitelerini '' sıralar ''. Her şey bilgisayar tarafından yapılır ve bilgisayarın kaliteli bir site olarak tanımladığı veya yazılan anahtar kelimeyle eşleşen bir ürüne dayanır.

Google'ın, işletmenizin işletmenizi bulmak için hangi anahtar kelimeleri kullanacağını belirleyen ücretsiz bir web analizi programı vardır. Bu ilk adım. Ardından, bu anahtar kelimelerin web sitenizde belirgin bir şekilde öne çıkarıldığından emin olun. Göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konu ise alan adınızdır. Sattığınız ürünün adına yakın bir şey seçmelisiniz. Örneğin, sitenizde iş yazılımı satıyorsanız, BusinessSoftware.com gibi bir şey harika bir alan adıdır. İyi bir alan adına sahip olmak SEO'nuzu önemli ölçüde artırabilir.

Bağlantı arkaları, arama motorunuzun görünürlüğünü artırmanın başka bir yoludur. Link-backs sadece — internet sitenize geri bağlantı veren diğer yerlerdir. Bunu bloglama, çevrimiçi yayınlar için makale yazımı, basın bültenleri, sosyal ağlar, vb. Dahil olmak üzere çeşitli yollarla yapabilirsiniz. Web'deki varlığınız ne kadar büyükse, SEO'nuzu da o kadar iyi hale getirebilirsiniz.

kendi başına sürekli çalışmak zorundasın. On-line iş yapmanın bir parçası. Kazanmak istediğin bir oyun gibi davran.