SEO

Google Reklamları, 'zamana göre dönüşümler' raporlamasını başlattı

 Google Reklamları sütunları dönüştürür
Artık Google Reklamları’ndaki mevcut zaman sütunlarına göre dönüşümler.

Google, bir dönüşüm gerçekleştiğinde yakalanan yeni dönüşüm raporlama sütunlarını kullanıma sunmuştur.

Altı yeni sütun:

  • Dönüşümler (dönüşüm zamanına göre)
  • Dönüşüm. değer (dönüşüm süresi)
  • Değer / Dönüşüm. (dönüşüm zamanı)
  • Tüm dönüşüm (dönüşüm zamanı)
  • Tüm dönüşüm değer (dönüşüm süresi)
  • Değer / tümü dönüşüm. (dönüşüm zamanına göre)

Sütunların yansıttığı şey Standart dönüşüm sütunu verileri, 广告ın tıklama zamanına bağlı olarak dönüşümleri rapor eder. Bir kullanıcı Pazartesi günü bir reklamı tıklar ve siteyi Perşembe günü dönüştürürse, Dönüşüm sütunu bu satışı Pazartesi gününe kaydeder. Yeni Dönüşümler (dönüşüm zamanına göre) sütunu olsa da, gerçekleştiği Perşembe günkü satışları kaydedecektir. önceki hafta gerçekleşen reklam tıklamalarından gelen dönüşümler de dahil olmak üzere o hafta gerçekleşen dönüşümleri yansıtır.

Tarihsel dönüşüm süresi verilerinin 2 Mart 2019’a dayandığını unutmayın.

Neden umursayalım. Zaman sütunlarına göre dönüşümler reklamlarınızın nasıl dönüştüğü hakkında başka bir bilgi katmanı sunar ve aynı zamanda kendi iç satış verilerinizle karşılaştırmanızı kolaylaştırır.


关于作者

Ginny Marvin Third Door Media’nın Genel Yayın Yönetmeni olup, tüm yayınlarımızda günlük editörlük işlemlerini yönetmektedir. Ginny, Search Engine Land, Marketing Land ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntüleme ve yeniden hedefleme dahil, ücretli çevrimiçi pazarlama konuları hakkında yazıyor. 15 yıldan fazla pazarlama tecrübesiyle hem kurum içi hem de ajans yönetimi görevlerinde bulundu. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.