数字营销

İnternet Pazarlamacılığında Başarısız Olmanın 5 Nedeni

İnternet pazarlamacılığı başarısızlıklarla doludur. Bunu güvenle söyleyebilirim çünkü onlardan biriydim. Denediğim hemen hemen her şeyde başarısız oldum çünkü çalışmasını sağlamak için doğru bileşenleri kullanmamıştım.

Eğer kafanı kaşııyor ve çevrimiçi para kazanmanın neden bu kadar zor olduğunu düşündüğünüzü merak ediyorsanız, deneyimimden öğren. İnternet pazarlamacılığında başarısız olmanızın en önemli beş nedeni:

1. Doğru zihin setine sahip değilsin.

İster inan ister inanmayın, zihin seti başarı ile çok şey vardır. Bir şeye girerseniz ve başarılı olamayacağınıza inanıyorsanız, haklısınız demektir.

Doğru zihin seti, İnternet pazarlamacılığı işi yapmak için şarttır.

Konfor bölgesinin dışına adım atıyorsunuz ve yeni bir şeyler deniyorsunuz. Kendinizi bir başarı olarak görmeye istekli değilseniz ve her ay hesabınıza akan paranızın olmasını nasıl sağlayacağınızı hayal edemiyorsanız, o zaman asla başaramayacaksınız.

2. Senin bir planın yok.

Online para kazanmanın pek çok yolu vardır, bunlara boğulmak ve karışmak kolay olabilir. Gerçekten herhangi bir ilerleme kaydetmeden fikrinden fikre geçebilirsiniz.

Açık bir plan olmadan, tekerleklerinizi döndürüp zamanınızı harcayacaksınız. Başka bir şey denemeye karar vermeden önce en az altı ay boyunca bir plan yapın ve ona sadık kalın.

3. İş zamanınızı korumazsınız.

Bir internet pazarlama şirketi oluştururken insanların yaptıkları bir sonraki büyük hata kendi zamanlarına saygı duymuyor.

Dinle … her gün sadece çok fazla zaman var ve bir kere boşa harcadığınızda, o gitti. Bir sonraki iş kurma görevinizi bir sonraki güne bırakırsanız ve bir sonraki aşamada, tamamlanmayan bir yoldan üç ay sonra sona erersiniz. Bir şey planladığınızda, yap!

4. Sen hepsini vermedin.

Birçok insan başarının sadece kısa bir süreliğine durur, çünkü onların internet pazarlama işini hiç vermezler.

Bir gelir akışı kurma sürecini başlatıyorlar ve daha sonra takip etmiyorlar.

Bir internet pazarlama planı bulduğunuzda ve uygulamaya koyduğunuzda, tüm adımları tamamlayana kadar durmayın.

Nasıl çalıştığınızı öğrendikten sonra bir akış oluşturmak ve koşmak güvenilir bir şekilde kolaydır, ancak süreci bir kerede tamamen takip etmezseniz, hiçbir zaman bir başarı göremeyeceğinizi garanti edebilirim. . Herkese vermeyi taahhüt et ve büyük sonuçlar göreceksin.

5. Test ve takip etmiyorsun.

İşinizin temelini oluşturduktan sonra, başarıyı görmek için rafine etmeye devam etmeniz gerekir.

En yetenekli İnternet pazarlama ustası bile medyum değil … özel pazarınızı ve özel ürününüzü bilmiyorlar. Sizin için düzenledikleri sistem, kişisel durumunuza uyacak şekilde test edilmeli ve geliştirilmelidir.

Pek çok kişi online işlerine başlıyor ve ardından kendi özel durumlarına uyum sağlamayı reddediyorlar.

Sonuçlarınızı test edin ve sizin için neyin işe yaradığına bağlı olarak değişiklikler yapın, ancak sistemi bir "T" ye kadar takip ettikten sonra.