数字营销

İnternet Pazarlamada Geleceğiniz

yeni gelen İnternet pazarlamacısı her gün neredeyse bir yenisi olan şemalar, fikirler ve hatta sırlar mevcuttur. Birkaç basit adımı takip etmek için zenginlik vaadini ve mutlu dolu bir yaşamı tutar.

Doğru, adımlar basit, fakat kârlar, internet pazarlamacılarının şimdiye kadar farkına vardıkları kadar, adımların ötesinde. İnternet işi girmeye cesaret eden herkes için kolay bir para üreten makine değildir.

İnternet pazarlama işinde (19459006) yapmaya çalışan pek çok kişi, özellikle çok iyi yazılmış ve araştırılan satış mektupları nedeniyle, unutamağa eğilimli olma eğilimindedir. Bu, çevrimiçi işletmenin güvenilir bir şekilde çevrim dışı bir iş ile aynı şey olduğu anlamına gelir. . Günde iki saat çalışan bir çevrimdışı işi çalıştıramaz ve bir ton nakit kazanamazsınız. Herhangi bir işletmenin iniş ve çıkışlarla büyümesi için zamana ihtiyacı vardır, her zaman böyle olmuştur ve her zaman böyle kalacaktır.

Otopilot, bir süre önce emekliye ayrıldı ve eğer onu kullanmak istediğinizi düşünüyorsanız, emeklilik fonunu ödemeye hazır olun.

Tamam, şimdiye kadar online pazarlama fikrinden bıkan ve parayı çabuk şemalar yapan birine benziyor.

Öyleyse gelecek olmasa bile neden kendini incitmek istersiniz? Tahmin et, internet işinde çok kazançlı bir gelecek var, sadece onu görmeyi öğrenmelisin. Fırsatlar, daha önce hiç bulunmadıkları ve günlük olarak büyüdükleri için internet pazarlama alanında bol miktarda bulunmaktadır. Giderek daha fazla insan evden çalışmayı ve internetten temel bir gelir elde etmeyi buluyor.

Bunun için birisinin hakkında bir kitap yazması gereken bir sır var mı? Hayır, cevabı zaten biliyorsun. Web sitenizi kaliteli içerikle oluşturmaya, yetki alanlarından bağlantıları geri alıp makaleleri yazmaya ve makale dizinlerine göndermeye ayırmak çok basit, basit bir iştir.

Bir sonraki adım, web sitenizden para kazanmak değil, yayınlamak. Tanıtmak ve sitenize eklemek istediğiniz bir ürüne karar verin. Reklamı iyi bir konuma yerleştirin ve ürüne küçük bir yazı yazın. İlgilenen bir ziyaretçi linke tıklayabilir ve satış sayfasına gidebilirler. Ürünü beğendiklerinde ve ödeme araçlarına sahipseniz satış yaptınız. Bu kadar basit. Ürünleri elde etmenin birçok yolu ve yolu vardır ve bunlar arasında yeniden satış hakları ürünleri, PLR ürünleri, Bağlı ürünler veya kendi ürününüz vardır.

Ancak unutmayın ki, satışlarınız sadece off-line dünyasında belirtildiği üzere, trafikten ve ayaklardan gelecektir. Ayak yok, trafik yok, satış yok.

Yani buradaki sır hiçbir şekilde gizli, sitenize ziyaretçi getirecek ve para kazanacaksınız. Sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyonlarınızın maksimum yeteneğinize uygun olduğundan emin olun ve daha iyi bir hale getirmek için başka bir yüzde yüz çaba ekleyin.
Sayfalarınızın arama motorlarında indekslenip sıralanmasının en etkili yolu makale dizinlerine makale gönderilmesidir. Onlardan her yönden en önemli bağlantıları olan tek yönlü geri bağlantıları alacaksınız. Size sayfa sıralaması ve iyi arama sonucu yerleşimi verecekler.

Olmak için en iyi yer, teriminiz için bir sayfanın en üstünde yer alır, bu asla kolay değildir, ancak imkansız değildir. Bir bak, bir pozisyonda biri var ve her zaman olacak. Neden olmasın?