数据库

İş İletişimine Yeni Çağın En Ucuz Konferans Arama Oranlarını Dahil Etmesi

İş Pazarlamasında Yeni Çağ İşleri

İşletmeler arasında iş iletişimi, “sırtımı kaşıyorsunuz, ve çizeceğim” büyük iş dünyasının uygulamaları kesinlikle yeni bir şey değil. Ancak günümüzde iş dünyasıyla iletişim (B2B) kavramı tamamen farklı bir yüz yüze geldi ve bu yeni iletişim çağında iş dünyasının iş e-posta pazarlaması, işletmelerin işleyiş şeklini değiştirdi. İşten e-postaya pazarlama, iki farklı işletme arasındaki elektronik iletişimi tanımlar. İş dünyasına yönelik pazarlama da telefon üzerinden veya yüz yüze görüşmelerde gerçekleşebilir. Ve en ucuz konferans arama oranlarından bazılarını arıyorsanız, B2B mükemmeldir. B2B terimi ilk olarak, işten tüketici pazarlamasına (B2C), işten yönetim pazarlamasına (B2A), işletmeden işletmeye (B2E) ve işten iş ağına (B2B ağı) kadar diğer ticari iletişim türleri arasında ayrım yapma aracı olarak popüler hale geldi.

İşletmeden İşletmeye E-postayla Pazarlama Çalışması Nasıl Yapılır

İşten e-posta pazarlaması, telemarketing endüstrisinin çok büyük bir parçasıdır. Prospect listeleri B2B e-posta pazarlamasının ardındaki itici güçtür; Bir şirket, hizmetlerine yatırım yapmakla ilgilenen, hedeflenen bir e-posta kişisi listesiyle başka bir şirket sunmaktadır. İşletmenin bir tarafında iş e-posta pazarlama denklemi sözde satın alma merkezi var, satın alma merkezi, işverenleri için hassas alımlar yapmak için özel olarak çalışan bir grup şirket çalışanıdır. Bu tür satın almalar arasında bilgi sistemleri, yazılımlar, en ucuz konferans arama oranları ve hedeflenen pazarlamaya açık olması muhtemel olan olası satış listeleri yer alabiliyor.

Web Sunucusu Tabanlı B2B E-posta Pazarlama

Web sunucusu tabanlı B2B e-posta pazarlaması, hiçbir fuss yaklaşımı değil bu pazarlama biçimi. B2B e-posta pazarlaması, yaygara konferansı çağırmalarının yeni yaşını işaret eder ve iş konferansı için bu yaklaşımın, en ucuz konferans görüşme oranlarını sunduğuna daha iyi inanırsınız. Sonuçta, e-postadan daha ucuz olan nedir? Kolayca iletilen mesajlardan küçük bir yardım alarak, önceden planlanmış, takip raporları ve postaların durumunu gözden geçirme kabiliyeti sayesinde diğer işletmelere sorunsuz bir şekilde iletişim kurun. Daha fazla takip için "click-thrus" u indirebilirsin.

Business to Business E-posta Pazarlama Özellikleri

İşten e-posta pazarlamaya yönelik övünen özelliklerin bazıları şunlardır:

· Daha fazla marka bilinirliği

· Doğrudan pazarlama satışları

· Müşteri tabanına bağlı kalmak

· Yeni müşteri ilişkileri kurma

· Takip

· Veritabanınızın daha güçlü bir bilgisi