数字营销

Mobil Video Reklam Platformu – Medya ve Reklamcılık için Daha İyi Fırsatlar Sağlıyor

Mobil 广告ın masaüstüne ve diğer geleneksel reklam türlerine ek bir lüks olduğu bir zaman vardı. Ama bu artık böyle değil. Şimdi 2018'de, bugünün reklamverenlerinin küresel müşterilere ulaşmaları bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu hızlı mobil kullanım gelişmesi, akıllı telefonların sektöre gelişinden kaynaklanmaktadır. Smartphone kullanıcıları günden güne artıyor. EMarketer tarafından yapılan son rapora göre, 2022 sonuna kadar akıllı telefon kullanıcılarının sayısının 2,3 milyara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Mobil Video reklamlarının neden dünya genelinde medya ve pazarlamacılar / reklamverenler için daha iyi fırsatlar sunduğunu öğrenmek için aşağıdaki listeyi okuyun

Mobil Video Reklamcılığı – Pazarlamacılar ve Tüketiciler & # 39; Tercih Edilen Platform Seçimi

Video tüketimindeki hızlı artışla, tüketicilerin & # 39; görüntüleme alışkanlıkları hızla değişiyor ve video sevgisi metin okumadan çok daha fazla. IAB raporuna göre, yaklaşık. İnsanların% 52'si masaüstünde veya geleneksel iletişim ortamında çeşitli görevler için akıllı telefonları tercih ediyor. Pazarlamacılar, zengin medya mobil reklamlarının, daha fazla gözbebeklerini, markalarına ve ürün tanıtımına yönelme fırsatını hızla tüketiyorlar.

Geliştirilmiş Müşteri Katılımı

Diyot Digital'e göre, çevrimiçi video reklamcılığı, diğer geleneksel iletişim araçlarından% 600 daha etkili bir pazarlama aracıdır. İlgi çekici bir video tamamen ilgili; İzleyicilerinizin ilgisini ne kadar iyi tutabiliyor ve bir sonraki konuşma seviyesine yönlendirebiliyorsunuz. Örneğin:

"Aşağıda bir yorum bırakın"
"Bu videoyu paylaş"
"Hemen abone olun"

Kişiselleştirilmiş ve Özel Videolar daha etkilidir

Kişiselleştirme popülerleşmeye yol açar! Kişiler arası iletişim kurulduğunda müşteriler özel ve ayrıcalıklı hissederler. Bu medyada ve pazarlama endüstrisinde, kişiselleştirilmiş ve özelleştirilmiş mobil videoların doğrudan telefonun gelen kutusuna gönderilmesine yardımcı olan çok sayıda mobil video müşteri etkileşim platformu bulunmaktadır.
Müşterileri tutup sadık tutarken müşterileri selamlayan, meşgul eden ve sevindiren yenilikçi iletişim ortamlarıdır.

Etkileyici bir şekilde, bu tür reklam platformları, müşterilere hiçbir şey ödemeyen ve herhangi bir uygulamayı veya interneti kullanmadan her zaman / her yerde görülebilen "no-app & no-data" adı verilen benzersiz bir özellik ile donatılmıştır. Reklamverenlere büyük maliyet tasarrufu sağlarken, reklam performanslarını gerçek zamanlı izleyici üzerinden değerlendirir. Bu video mesajlaşma sistemi, marka bilinirliğini artırmaya, daha iyi yanıt oranını artırmaya ve daha iyi kar marjı algısına yardımcı olur.

İyileştirmek ve daha iyi büyümek için geri bildirim seçeneği

Geri bildirim, geliştirmek için harika bir yoldur! Pazarlamacılar olarak, tüm sorularına en kısa zamanda yanıt vererek müşterinizin sorununun en üstünde olabilirsiniz. Artan çevrimiçi aramalarla, markaların mümkün olan en basit, karlı ve etkili şekilde kolayca erişilebilir olması tavsiye edilir.