SEO

Ne zaman SEO Danışmanı Ateş

Şirketiniz İnternet'te kurumsal varlığınızı denetlemek için bir SEO danışmanı arıyorsa, birkaç şeyden haberdar olmanız gerekir … Görmekten nefret ettiğim bir şey, sözde & # 39; danışmanı ödeyen bir şirkettir. # 39; başka bir referans çerçevesi var çünkü iş gerçekten kalbini alır SEO tavsiye empoze …. Bu bana fındık sürer, çünkü orada sözde danışmanlar bir sürü var çünkü 1990 yılında sıkışmış hala. Eğer birini işe almayı düşünüyorsanız, takip etmeniz gereken bazı ipuçları:

1.) SEO danışmanı, alt etiketlerle OBSESSED ise, yeni bir tane bulmak için zaman. Alt etiketler, web sitenizdeki bir resme yerleştirilen bir başlıktan başka bir şey değildir. Alt etiket öncelikle web sitenizi Google, MSN ve Yahoo’daki ilk on sıralamaya itmemek için erişilebilirlik içindir.

2.) Danışmanınızın kendi web sitesi var mı? Bulabildin mi? Eğer onları bulamazlarsa, nasıl bulunabileceğinizi size bildirebilirler mi?

3.) SEO Danışmanınız, meta anahtar kelime etiketine daha fazla anahtar kelime göndermenizi tavsiye ediyor mu? Bu etiket SEO başarısı için çok önemli değil, aslında Google buna önem veriyorsa çok az ödeme yapıyor. Herkes bir grup anahtar kelimeyi bir web sitesine sığdırabilir. Ateş serbest.

4.) Danışmanınız, Google Analytics’i nasıl yorumlayacağını biliyor ve web sitenizle nasıl ilerleyeceğiniz konusunda bilinçli kararlar alıyor mu? Yeni bir istek 广告ı gönderme zamanı.

5.) SEO danışmanınız, web sitenizi 10.000 arama motoruna ve dizinine göndermede ısrar ediyor mu? Kısmi yollara gitme zamanı. Bir ürün veya hizmete ihtiyaç duyduğunuzda hangi arama motorunu kullanıyorsunuz?

6.) SEO danışmanınız arama motorlarında bulunmadığınız için başkalarını suçluyor mu? Korkunç web tasarımı veya programlamanın SEO ile etkileşime girebileceği zamanlar vardır, SEO danışmanı herhangi bir dava çağrısından önce web sitesini analiz etmelidir.

7.) Danışmanınız Yahoo site kaşifini hiç duymadıysa, MSN Canlı Arama araçları veya Google web yöneticisi araçları, Google’a yeni bir arama motoru pazarlama uzmanı için zaman.

8.) Eğer SEO danışmanınız anlaşılabilir bir paragraf oluşturamazsa, bir tanesini daha az optimize edersiniz, bu onların uçmasının zamanıdır. Bir web sitesi için kopyalamayı optimize etmek için gerçek bir sanat var, eğer bir profesyonel tarafından optimize edildiğini fark edemiyorsanız.

9.) SEO danışmanınız anahtar kelimeleriniz hakkında daha fazla takıntılıysa ve potansiyel müşterilerinizi beslemek için kaliteli bir içerik değilse, bir emir almasını söyleyin. DOĞRU optimizasyon web sitesi ziyaretçileri için, arama motorları ikinci gelmelidir.

10.) Danışmanınız size rapor veya proaktif bilgi sunmuyorsa, em & # 39; ambalajı gönderin. Büyümenize yardımcı olmaya adamış bir internet pazarlama şirketi ile ilişki kurun.

Birileri işe almadan önce SEO ile ilgili temel bilgileri öğrenmek için biraz zaman ayırın. "Arama Motoru Pazarlaması Hakkında Hakikat" tavsiyesinde bulunmaktayım.