SEO

为什么是重要的,你的企业社会化媒体营销

İş dünyasındaki yeni araç SMM, son yıllarda umut vaat eden bir artış gösterdi. Web dünyası bunun üzerinde gaga olacak ve Sosyal medya, giden pazarlamadan% 100 daha yüksek kurşun-uç oranı gösterdi. Günümüzde B2B pazarlamacılarından% 84'ü sosyal medyayı herhangi bir biçimde kullanıyor. Ne satarsanız yapın, hedef kitleniz kim olursa olsun, sosyal medyayı bir pazarlama aracı olarak kullanmak, markanızı büyütmek için kesin bir atış yoludur!

Aktif sosyal medya varlığına sahip olmak, antik çağlarda yaşamak gibidir . İnsanlar, sosyal medya pazarlaması benim için ne yapacaklarını sorabilir? Gerçekten ihtiyacım var mı? Evet. Evet, nedenlerin nedenini kontrol etmeniz yeterli:

Artan Web Trafiği

Sosyal medya mesajları, hedefli trafiği sürebilir. Sitenizde yeni bir sayfa oluşturmak, açılış sayfaları, iyi yerleştirilmiş sosyal medya mesajları tüm fark yaratabilir. Reddit'deki tek bir bağlantı veya StumbleUpon'a gönderilen bağlantılar, bir sayfayı günde bir avuç ziyaretçiden yüzlerce kişiye dönüştürebilir. Kim bunu yararlanmak ister istemiyor?

SEO'yu Artırın

Sosyal medya, sitenizin SEO'larını artırabilir. Arama motoru tarayıcıları hangi sayfaların sürekli trafik kazanmakta olduğunu ve hangilerinin orada yüzüp unutulduğunu ve yoksayıldığını biliyor. Optimize edilmiş sayfalarınıza sosyal medya mesajlarıyla trafik çekmek onları arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) daha hızlı tırmanmasına neden olur.

Tüketici & Sanayi Liderleri ile bağlantı kurun

Sosyal medya, gerçek bir ilişki kurma yol açar. Twitter ve Instagram pazarlaması, müşteri tabanınızla özgürce etkileşim kurabilir; günlük yaşamlarını, hangi ürünleri tercih ettikleri ve neden vs. gibi bilgiler edinmek için tweet'lerini ve durum güncellemelerini okuyabilir ve belki de stratejinizi ince ayarlayabilirsiniz.

Sosyal medyayı, sektörünüzü kaplayan gazetecilerin yanı sıra, alanınızdaki düşünce liderleri ve zevk sahibi ile bir araya getirmek için bir araç olarak da kullanabilirsiniz.

Mesajınızı alın

İnsanlar Twitter ve Facebook'ı sosyal ağlar olarak görürken, değil pazarlama makineleri olarak, pazarlama olarak ne yüklediğinizi görme olasılıkları daha düşüktür ve söylediklerini duyma ihtimaliniz daha yüksektir.

Reklamlarla Hedefleme ve Yeniden Hedefleme.

Sosyal medya reklamlarının son derece özelleştirilebilir nitelikte olması. Bu, sitenize bağlandığınızda ciddi web trafiğine ve arkadaşlarınızın ve takipçilerinizin paylaştıklarınızla kendilerini pazarlayan yayınlara dönüşüyor. Facebook reklamları gibi, sosyal medyanın önemli nedenlerinden biridir. Bu reklamlar, kullanıcıları konum, eğitim seviyesi, endüstri ve hatta satın alma geçmişi ve sevdikleri sayfalar gibi şeylerle hedeflemenize izin verir.

Olaylarda fark et

Etkinliklerde fark almak ve hatta sosyal medya mesajlarıyla kazandığınız medya içeriklerini elde etmek daha kolaydır. Sizi ziyaret eden kullanıcıları yeniden hedeflemek ve hatta katı olan potansiyel satışları ve satışları dönüştürmek için seçeneğiniz vardır. . Her olayda, varlığınızı sosyal medyanın yardımıyla kullanmaktan daha iyi bir yol yoktur.

Anında yanıt

SMM sürecinde aldığınız geribildirimler, sorunların ne zaman olduğunu ilk siz biliyorsunuz – bunları hemen çözmek için acil adımlar atabilirsiniz ve tüketiciler, müşteri şikayetlerine cevap veren şirketleri takdir ederler.

Marka Sadakati Oluşturur

Marka sadakati, güçlü bir sosyal medya varlığı üzerine kurulabilir. Aktif sosyal medya profillerine sahip markaların daha sadık müşterilere sahip olduğu bulundu. Sosyal medyada aktif olmak, bir iş gibi daha az olmaya ve daha fazla gerçek vizyonu paylaşan birleşik bir grup insana yardımcı olur.

Rakiplerinizden önce sosyal medya ile atlamaya hazır mısınız? Sıralamalarınızın hızlı tırmanmasını ister misiniz? Telefonu çekin ve bize telefon açın. Hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacağız.