在Unix / Linux

Premium Hosting Yapan 8 WebHostingHub Özellikleri

" WebHostingHub " 2004 yılında kurulmuş olan ve web siteleri barındırma alanında 9 yıldan fazla deneyime sahip olduğu anlamına gelen özel olarak düzenlenmiş bir web barındırma şirketidir. Şirket Montreal, Kanada'da yer almaktadır. Müşterilerine ihtiyaçlarını ve taleplerini sürekli artan taleplerini karşılamak için sunduğu hizmetler ve çeşitli barındırma planları ve paketleri sunmaktadır. Bu şirket ile kişisel bir web sitesi, küçük veya büyük işletme web sitesi, blog veya forum olduğunda ne aradığınızı bulacaksınız. Ses / video akışı, bayi platformu, sanal özel sunucular veya özel sunucular arayanlar için de yararlıdır. Şirketin sloganı " Saatin Güvenirliği " yani 7/24 anlamına gelir ve şirketin isminin elde edildiği ana kaynaktır. Şirketin hedefi, düşük ve rekabetçi fiyatlarla çoklu çözümler ve yüksek kaliteli hizmetler sunarak müşterilerini memnun etmektir.

1. Farklı çözümler ve planlar: "WebHostingHub" ile web sitenizi barındırmak için gerekenleri bulacaksınız. Çok fazla farklı çözüm var ve her bir çözüm diğer çoklu plan ve paketlerle geliyor. Küçük ve çok miktarda trafiğe sahip olmayan web sitelerini barındıran en yaygın çözüm olan hosting'i paylaştınız. Ayrıca, genel olarak VPS hosting, özel sunucular ve benzersiz alan adları olarak bilinen bayi planları, sanal özel sunucularınız da var. size uygun olanı satın alabilirsiniz.

2. Özellikler: "WebHostingHub" size farklı arama motorları, fatura yöneticisi, Fantastico Deluxe, anında kurulum ücretsiz web sitesi mükemmel bir görünüm için gerekli olan web sitesi oluşturucu üzerinde web sitenizin sıralamasını artırmak yardımcı olan arama motoru sunumu sağlar web sitesi, web sitenizi geliştirmek için ücretsiz şablonlar ve zevkinize uygun olanı seçmek için,% 99,99 çalışma zamanı, günlük yedekleme, web sitenize gelen trafiği artırmak ve satışlarınızı artırmak için size yardımcı olabilecek Google AdWords kredisi, cPanel en gelişmiş kontrol paneli olarak, WordPress ve Joomla, alışveriş arabaları, e-ticaret scriptleri, çoklu dil paneli, satıcı hesabı, MS FrontPage, MySQL, PHP gibi farklı uygulamaların yanı sıra ihtiyaçlarınızı karşılamak için size sunulan diğer özellikler.

3. Kontrol paneli: Kontrol paneli için, barındırma web siteleri alanında en iyi ve en gelişmiş kontrol paneli olan cPanel'i bulacaksınız, ancak kolayca kullanılabilir ve web sitenizi kontrol etmek için gereklidir. Web siteniz için seçeceğiniz hosting planına bağlı olarak birden fazla web sitesi oluşturucu var. Bu RvSiteBuilder ve Parallels Sitebuilder sunuyor ve bu web sitesi yapımcıları kullanarak bir web sitesi tasarımcısı işe gerek kalmadan kendi web sitenizi oluşturmak için yardımcı olan teknik deneyim veya programlama bilgisi gerektirmez. Ayrıca, değişen renk şeması, resim stili ve fotoğraf albümü, çevrimiçi form editörü, sayaç, konuk defteri, çevrimiçi flaş editörü ve daha fazlasını kullanarak sizin için kişiselleştirilebilen 600'den fazla özelleştirilebilir şablon elde edeceksiniz.

4. Komut dosyası yükleyicileri: Web sitenizi geliştirmek için, farklı uygulamalar ve komut dosyaları yüklemek için gerekli olan bir komut dosyası yükleyicisine ihtiyacınız olacak ve bu nedenle WebHostingHub, Fantastico Deluxe ve Softaculous'un önde gelen komut dosyası otomatik yükleyicileri olarak tanınmasını sağlamasının nedeni budur. Bu betik yükleyicileri, web sitenizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları tek bir tıklamayla ve daha önceki bir deneyime ihtiyaç duymadan kolayca ve hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olur. Web sitenizi geliştirmek için gerekli olan içerik yönetim sistemi, alışveriş sepeti yazılımı, bloglar, wiki'ler, fotoğraf paylaşımı ve daha fazla komut dosyaları gibi iki komut dosyası yükleyicisinden 194'ün üzerinde komut dosyası alacaksınız.

5. Güvenilirlik ve garanti: WebHostingHub web sitenizi ve verilerini, günlük bir yedekleme sunarak kaybolmasını önler. Ayrıca, web sitenizin her zaman kapalı kalmadan çalışmasını ve kesintisiz çalışmasını sağlayan% 99,99 kesintisiz çalışma süresi sunar. WebHostingHub 45 günlük bir para iade garantisi sunduğundan paranızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Bu garanti, sizin için faydalı olduklarından emin olmak için 45 gün içinde aldığınız hizmetleri denemenize yardımcı olur. Bu süre içinde tatmin olmadığınızı veya hizmetlerin hedeflerinize ulaşmanız için çalışmadığını fark ederseniz, herhangi bir soru sorulmadan tam bir geri ödeme alırsınız.

6. Müşteri desteği: Şirket tarafından, müşterilerinin ihtiyaç duydukları tüm desteği verebilmeleri, sorularına cevap verebilmeleri ve karşılaştıkları tüm sorunları çözebilmeleri için müşterilerine sunduğu birçok destekleyici kanal bulunmaktadır. Şirketle birlikte web siteleri. Barındırma panellerini nasıl kullanacağınızı göstermek için demolar, videolar ve belgeler sağlanmaktadır. Destek ekibiyle, destekleme sistemi, canlı sohbet, telefon, e-posta ve Faks ile iletişime geçebilirsiniz. Sorunuz için bir cevap alabileceğiniz bilgi tabanı da vardır.

7. Fiyat değeri: Tüm hizmetler ve hosting paketleri uygun fiyatlı ve rekabetçi fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyatlar, farklı bütçelere uyacak şekilde sipariş edilen pakete göre farklılık göstermektedir. Paylaşılan barındırma maliyeti ayda 2,99 dolardan başlıyor, bayi barındırma ayda 3,99 dolardan başlıyor, VPS ayda 39.99 dolar, özel sunucular ayda 149 dolardan başlıyor.

8. Kuponlar ve teklifler: WebHostingHub sınırlı bir süre için özel yaz indirimi sunuyor. Özel hosting için, Gümüş ve daha yüksek hosting planları, ücretsiz özel SSL ve sadece bir yıl için ödeme yaptığınızda bir ay ücretsiz, sadece bir ay ücretsiz, sadece üç ay ücretsiz ödemeden teklif edilen özel IP sipariş edebilirsiniz. iki yıl boyunca da 25 ABD doları tutarında Google AdWords kredisi var. Özel tedarikçi için şirket, Standart ve daha yüksek planlarda% 20 indirim, ücretsiz çift bant genişliği, yıllık ödemede bir ay ücretsiz ve 2 yıllık ödemede üç ay ücretsizdir. VPS özelinde, yalnızca ilk ayda% 75 indirim, çift bellek ve RAM, ücretsiz özel SSL sertifikası ve 50 ABD doları tutarında Google AdWords kredisi alırsınız.