数字营销

Reklam Ajansı – Avantaj ve Dezavantajları

İşi yapmak için bir 广告 ajansı kiralama riskleri ve faydaları vardır. İşte bazıları politikacıların ilgisini çekmek için.

Faydalar

Know-how:

Bir işletme sahibi olarak, pazarlamanın her alanında bir uzman olduğunu bilmelisin. Reklam ajansları, projenize oynamak için uzmanlığını oybirliği ile sağlamalıdır. Projeniz, uzmanlıklarının yatırımından yararlanmaktadır. En kötü durumda bile, projenizde bir hesap yöneticisi, Guy medyası ve üzerinde yaratıcı işler var.

Ekip çalışması:

Daha büyük nokta, bu ajansların gruplar halinde çalışıyor olması. Bir grup insanın beynimi karıştıran tek bir kişinin yeni fikirlerini alması muhtemel olduğunun farkında olmalısınız. Beyin fırtınası, aşırı yüksekliklerde bir kampanyayı sürdürebilecek yenilikçi fikirler üretebilir.

Zamandan tasarruf edin:

Bu örgütlerle sahaya çıktığında, diğer faaliyetlerine konsantre olmak için zaman kazanın. Dezavantajları

Maliyet:

Büyük işlere bir servet harcamak için hazırlanın ve çok sayıda suçlama yarattı. Çeşitli hizmetler sunarlar ve bazen okuduğunuz hizmetleri ödemek zorunda kalırlar. Bu kuruluşlar, stajyerlik eğitimine ve alanda uzman seçme çalışmalarına büyük yatırımlar yapmışlardır. Bu nedenle, doğal olarak bu yatırımlar sizin için ucuz değildir.

İşletmenizi bilmek:

Bunu düşünmek için, kimse işinizin geçmişini sizin kadar bilemez. Yaşamınızla ilgili deneyimleri olsalar bile, işiniz onlar için oldukça yeni bir dal. Bu, düşüncenizin amaçlarınızla bağlantılı olabilmesi için temel bilgiler ve firmanızın kısa tanıtımını içermektedir.

Açıklamalar:

Yukarıdakilerin olmaması taraflar arasında çok sayıda kavşağa yol açmıştır. Hedefinizi ve mesajla ilgili açık bir şekilde belirtmelisiniz. Çatışmaları daha sonra azaltmak için önceden bir takvim ve bütçe üzerinde karar verin.