数字营销

Reklamları ve Adware'i Bilgisayarınızdan Kalıcı Olarak Kaldırma

Reklamlar ve 广告 yazılımları, kullanıcıların bilgisayarlarının yerini almasının nedenleri listesinde en yaygın olanlardan biridir. Bu çok saçma gelebilir veya olmayabilir, ancak birçok kişi, bilgisayarınız reklam ve reklam yazılımları nedeniyle yavaşladığında, bunun değiştirilmesi gerektiğini düşünüyor.

Neyse ki, hiçbir şey doğrudan başka bir şey olamazdı. Adware, kolayca web üzerinden bulunabilir çeşitli adware kaldırma programları aracılığıyla, bilgisayarınızdan kaldırılabilir. Tabii ki, bu kendi başına bir yakalama olmadan değil: bazı çarpık insanlar diğer insanları kaldırmak için "adware kaldırma" programları satmak & # 39; Reklamlar ve bunları kendi başınıza değiştirin.

Bilgisayarınızdan reklamları temizlemek için bir program ararken, birkaç şeyden emin olmanız önemlidir:

Öncelikle, programın otomatik güncelleme işlevine sahip olduğundan emin olun. Günümüzün modern internetiyle, yeni tehditler günlük olarak yayınlanmaktadır. Yazılımınız kendini otomatik olarak güncellemezse, kısa sürede modası geçmiş ve işe yaramaz hale gelir. Bu programların çoğu otomatik güncellemelere sahiptir, dolayısıyla bu özelliğe sahip olmamak için hiçbir neden yoktur.

İkincisi, bilgisayarınızın otomatik olarak taranmasını sağlayın. Bu, adware kaldırma işleminin bir set-and-forget türü işlem olmasını sağlar: bir kez kurulduktan sonra, artık bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Üçüncüsü, ücretsiz yazılımlardan her ne pahasına olursa olsun kaçının. Özgür yazılım bir sebepten dolayı ücretsizdir. Çoğu adware kaldırma programı, yeni bir bilgisayar satın almak veya bu sefil reklamlardan acı çekmekle karşılaştırıldığında çok küçük bir fiyat olan 50 doların altında olabilir.