数字营销

加盟 - 链接到你的网站

İnternet üzerinden tekrar tekrar okuyacaksınız ve şimdi tekrar vurgulayacağım, web sitelerinize yüksek oranda hedeflenmiş trafik almak büyük önem taşıyor. Bunun bir yolu, sitelerinizi yüksek trafik hacmine sahip diğer web sitelerine bağlamaktır; çünkü bu, sitenizin birbirlerinin trafiğini paylaşabileceği anlamına gelir, daha önemlisi, diğer site arama motorları ile üst sıralarda yer alırsa, sitenizin de iyi bir şekilde sıralanmasına yardımcı olur. Arama motorları, web sitelerinin link popülaritesine bağlı olarak sayfa sıralamanızı belirleyebilir ve belirleyebilir, böylece çok agresif bir bağlantı kampanyası başlatmak için sitelerinizi kurup çalıştırdığınızda ödeme yapar. Size büyük fayda sağlayacaktır.

Makaleler ayrıca trafik oluşturmanın yanı sıra sitelerinize bağlantılar, yüksek kaliteli, makale sitelerine gönderilen orijinal makaleler, ezinesler vb. İçin de harika bir yoldur; sizin ve siteleriniz için büyük miktarda pozlama oluşturur. Bunun güzelliği, trafiğin serbest ve hedeflenmiş olmasıdır. Makaleleriniz çok sonradan izlenebilir ve diğer pazarlamacılar, makalelerinizin bloglarında veya web sitelerinde incelemelerinin sitelerine değer kattığını görürlerse, sitelerinizle kendi siteleri arasında bağlantılar isteyebilir, bunun hakkında ortak girişim trafiği oluşturabilir ve # 39; sormana bile gerek yok. Her gün olabildiğince çok makale yazın ve EzineArticles, Goarticles ve diğerleri gibi ücretsiz makaleler sitelerine gönderin. kaynak kutunuzun, okuyucunun gitmesini istediğiniz siteye bağlantısı olduğundan emin olun. Amacınız, mümkün olan her yerde makalelerinizi yayınlayan birçok siteye sahip olmak olmalıdır.

Sitelerinize bağlantılar oluşturmak için forumları kullanın. Size benzer ürünleri kapsayan uygun forumlara katılın ve okuduktan sonra yayınladığınız mesajları okuyun ve sorularınızı size ve işinize değer katacağını düşündüğünüz kişilere gönderin. Unutmayın ki işletmelerine değer katmak istiyorsanız, sitenize bağlantıların mümkün olan her şekilde faydalı olmasını sağlayabilirsiniz.

Ticari Girişimlerinizde başarılar.