SEO

Sayfa SEO – SERP de Sıralaması Beş Önemli İpuçları!

Web sitenize geri bağlantılar kurmanın yanı sıra, arama motorları için web sitenizi de optimize etmek çok önemlidir, burada beş sayfada daha iyi arama motoru sıralamalarını arşivlemek için SEO ipuçlarını bulabilirsiniz:

1. Anahtar kelimenizi site başlığınız, URL'niz ve açıklamanızda kullanın

Anahtar kelimenizi sayfa başlığınıza koymanız, açıklamanızın ve URL’nizin sayfadaki temel bir SEO faktörüdür ve mümkün olduğunda yapılmalıdır. Bu, arama motoru örümceklerinin sayfanızın neyle ilgili olduğunu bulmasını kolaylaştırır.

2. Anahtar Kelime Yoğunluğu% 1-3 arasında olmalıdır

Anahtar kelimenizi yüz sözcük başına 1 ila 3 kez kullanmaya çalışın. Daha yüksek bir anahtar kelime yoğunluğu kullanmak Google’dan yasaklanmış olabilir. Okuyucular için yazın, SE'ler için değil!

3. Anchor Text

Anahtar kelimenizi çapa metninizde kullanın. Bu SERP'nizi büyük ölçüde artıracak ve bu sizin için neredeyse hiç işe yaramıyor!

4. Giden Bağlantılarınız

SERP'nizin web sitenizdeki yetkili sitelere bir veya daha fazla bağlantı koymasına yardımcı olabilir. Bu neredeyse hiç kimsenin bilmediği bir oyun. Örneğin, bağlantı kurmak için iyi bir site Vikipedi'dir.

5. Kalın Anahtar Kelimeler ve H1, H3 etiketleri

SE'yi anahtar kelimenizin önemini göstermek için bu html etiketlerini kullanın. Dahil anahtar kelimeniz ile altyazıları vurgulamak için H1 ve H3 etiketleri kullanın.

On sayfa SEO, arama motorlarında iyi sıra geldiğinde önemli bir parçasıdır, sayfa seo faktörlerinizi optimize ettikten sonra size kaliteli geri bağlantılar inşa etmek gerekir web sitesi.