SEO

SEO Bir Dolandırıcılık mı? Sektör Hakkında Hakikati Bul

Her gün Web Market ve SEO forumlarını sık sık kullanan bir insanım. Bu ziyaretler sırasında SEO ile ilgili birçok tartışma ve tartışmaya rastladım. Tartışmaların çoğu SEO'nun performansına dayanıyor. Birçok tartışma bile SEO'nun bir aldatmaca olduğunu söyleme seviyesine kadar çıkıyor.

SEO'nun bir aldatmaca olduğunu düşünen birçok insan var. Ama SEO gerçekten bir aldatmaca mı? Öğrenelim.

SEO ile ilgili en önemli konu tamamen kafa karıştırıcı olmasıdır. Web sitelerinin sıralaması, Google algoritmaları, stratejileri ve SEO'nun diğer tüm yönleri tamamen kafa karıştırıcıdır. Buna eklemek için, yukarıdakilerin hepsi değişmeye devam ediyor.

Ama bu SEO bir aldatmaca olduğu anlamına gelmez. Uzun yıllar boyunca arama motorları ile çalışan bir kişi olarak, SEO'nun aldatmaca olmadığını açıkça söyleyebilirim. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak bir şans meselesi değildir. Bu arama motorlarının üstüne bir web sitesi koyar gerçek özveri, çabalar, stratejiler ve deneyim.

Yani, sevgili okuyucular, lütfen bir aldatmaca olarak SEO hata etmeyin.

SEO endüstrisi milyonlarca değerindedir bugün. Tüm bu aldatmaca inşa değil. Bugün internette binlerce SEO şirketi var, bu da web sitelerini sıraya koyma amacına hizmet ediyor.

Gerçek şu ki, bu şirketlerin kendi stratejileri var ve bu stratejileri kamuya açıklamıyorlar. Bu konuda iki SEO şirketi aynı olmayacak. Her biri, sonuçları ortaya çıkarmak için bildiğimiz yöntemlerin benzersiz yöntemlerini veya kombinasyonlarını kullanır.

Ancak burada tartıştığımız konuyla ilgili olarak, okurlarımı aynı zamanda hüküm süren sahtekarlık SEO şirketleri hakkında da uyarmak istiyorum bugün. Nişinde yüzlerce sahtekarlık şirketi var, bu da gerçek bir sonuç vermeden müşterilerinin parasını çalmaya çalışıyor.

Böyle şirketler, insanların SEO'nun hep bir aldatmaca olduğunu hissettiriyor. Bu şirketlere av veren ve SEO'nun sadece bir aldatmaca olduğunu düşünen pek çok insan var.

Burada iletmek istediğim, SEO'nun çok karmaşık bir süreç olduğu ve birçok web sitesi için çok hassas sonuçlar ürettiği. Ama tamamen para için oynayan sahtekarlık şirketlerine gözlerini açık tut. Ellerine düşerseniz kesinlikle SEO'nuzda herhangi bir gelişme yapmayacaksınız ve sadece paranızı kaybedeceksiniz.

SEO ve SEO endüstrisi bir aldatmaca değil. İlgili SEO iş ortağını bulabilirseniz, kesinlikle arama motorlarında bir fark yaratabilirsiniz.