SEO

SEO Gökyüzü Düşüyor

SEO gökyüzü her ay düşüyor. Her yerde rakipleri yok eden yeni bir güncelleme var ve insanlar işlerini gerçekten kaybediyor çünkü arama motorları nasıl çalıştıkları hakkında bir şeyler değiştiriyor. Bu, internetteki bir yaşam gerçeğidir ve gerçek şu ki, herhangi bir iş bu değişikliklere karşı hassastır, sadece kişinin bu soruna nasıl tepki verdiğini sorun.

Gerçek şu ki, SEO gökyüzünü sadece bu insanlar için düşüyor. Bu soruna kim giriyor? Bir kişi SEO becerilerine sahipse veya SEO becerileri satın aldıysa, daha önce güçlü pazarlama becerilerine sahip olduklarında daha önce neler yaptıklarını yeniden inşa edebilirler.

Bu, SEO'nun bir bütün olarak pazarlamanın içindeki bir beceri olduğu anlamına gelir. SEO aynı zamanda mevcut olan tek trafik kaynağı değildir, ancak en iyi trafik mevcut olabilir çünkü (çoğu için) ücretsizdir ve diğer 广告 modellerinden daha uzun bir süre kalır.

SEO kampanyası gittiğinde gömleklerini kaybetmek. Ancak, bu SEO kampanyasının altındaki dönüşüm süreciyle ilgili bir sorun yoktur. Bu, bir kişinin bu teklife trafik gönderebileceği ve hala para kazandığı anlamına gelir; Bu nedenle, sadece para kazanmak için alternatif bir trafik kaynağı buluyor.

Gerçek şu ki hiçbir işletme sadece SEO tarafından yönetilmemelidir. Sadece SEO tarafından çalıştırılan herhangi bir iş, arama motorlarında bir değişiklik olduğunda her zaman sorun olur. Bu, bir işletmenin, herhangi bir değişikliğin onları aşağı çekemeyeceğinden emin olmak için diğer tüm reklam biçimlerini de içeren bir reklam planına sahip olması gerektiği anlamına gelir.

Açıkçası, bir kişinin veya işin yapması gereken diğer şey, dönüşüm sistemlerini test etmeden önce Trafiği dönüşüm hunisine yönlendirmek için başka bir sistem kullanmak zorunda. Diğer tüm trafik kaynaklarının bu paraya mal olacağıdır (SEO'nun paraya mal olmayacağı değil. Paranın harcanmasından sonra SEO'nun internette kalma süresinin uzun olması nedeniyle uzun vadede daha ucuzdur. .)

Bu, bir kişi veya şirketin mümkün olduğu kadar uzun bir süre boyunca sıralamalarının tadını çıkarması gerektiği anlamına gelir, daha sonra herhangi bir sistemde hiçbir güncellemenin (SEO değişikliği olmasa bile) güncellenmemesi için para kazandıktan sonra daha fazla trafik elde etmeye geçiş işlerini kapatır. Trafik almak için birçok caddeye sahip olan bir kişi, üzerine düşen SEO gökyüzünden hayatta kalan bir kişidir.

Sonuç olarak, iyi iş yapan bir şirket, diğer reklamcılık yöntemlerine para harcayarak, piyasada ayak direncini arttırmak için para harcamalıdır. . Bunu yapan bir iş, para kazanmak için elinden geleni yapar çünkü herhangi bir trafik kaynağının kaybı, uzun vadede onlara zarar vermez. Bu, çevrimiçi veya çevrimdışı olmak için en iyi konumdur çünkü üçüncü taraflar iş yapamaz. Herhangi bir noktada kendi kapılarını kapatmak zorunda olan kendi kendine yeterli ve çok düşük bir işletme.