SEO

"Tam eşleme" adlandırma yarışmamızın final galibi için oy verin

Arama Motoru Arazi'nin tam eşleştirme yeniden adlandırması yarışmasından alınan girişlerin kelime bulutu.

Adaylara aday gösterildi ve bir kazanan için oy verme zamanı geldi.

Geçtiğimiz ay topluluktan alternatif isimler önermesini istedik. Google'ın tam eşleme türü, yakın varyasyonlar kapısının, yanlış yazım hatalarından, Google'ın, orijinal anahtar kelimeyle aynı anlama sahip olduğunu düşündüğü kelimelere kadar her şeye olanak tanıması için geniş bir şekilde kapatıldığını belirtti. 500'den fazla yanıt aldık ve yaklaşık 1000 adet öneri aldık.

Gördüğümüz yaratıcılığı paylaşmaya çok daha fazla vaktimiz olacak, ama şimdilik, şimdi göreve odaklanalım.

Oy ver şimdi

adayları ele aldılar ve listeyi en popüler önerilere indirdiler. Şimdi kazanma ismine oy vermenin zamanı geldi! (Tekrar etmeliyiz: Bu yarışma, Google tarafından onaylanmadı, onaylanmadı veya mahk condm edilmedi ve hiçbir şekilde topluluğun tercihinin Google ya da başka bir kurum tarafından benimseneceğini ima etmiyor.)


Yazar

Ginny Marvin, tüm yayınlarımız boyunca günlük editörlük operasyonlarını yöneten Üçüncü Kapı Medya'nın Genel Yayın Yönetmeni. Ginny, Arama Motoru Arazi, Pazarlama Arazi ve MarTech Today için ücretli arama, ücretli sosyal, görüntülü 广告 ve yeniden hedefleme gibi ücretli çevrimiçi pazarlama konuları hakkında yazıyor. 15 yılı aşkın pazarlama tecrübesi ile hem kurum içi hem de ajans yönetimi pozisyonlarında görev almıştır. Twitter'da @ginnymarvin olarak bulunabilir.