在Unix / Linux

Teknolojinizi Standart Olarak Nasıl Kurarsınız?

Bir standart oluşturmak, kitlelere hitap etmenin kesin bir yoludur. Pazarın büyük çoğunluğunun geç benimseyenlerden oluşması ile birlikte – teknolojinizi standart olarak belirlemiş olmanız yeni teknoloji korkusunu ortadan kaldırır.

Bu gruba hitap etmek için kullanımı kolay bir şey sunmanız gerektiğini unutmayın.

1. Bir sonraki teknolojik güç olma yolunda ilerlemeniz için bazı ipuçları. Açık mimarlık

Günümüzde, tersine mühendislikle rakipleriniz teçhizatınızı yırtıp dosyaladığınız patentleri kaldırabilir. Patentler onları geciktirebilir ancak sizi kopyalamalarını engellemez.

Onları aşmak için teknolojinizi kullanıcılara, geliştiricilere ve tamamlayıcılara açık hale getirin. Teknolojiniz için özellikler ekleyebilecekleri, ekleyebilecekleri ve geliştirebilecekleri toplam pazarınızı büyütürler. İPad, mevcut tüm uygulamalar için olmasa başarılı olamazdı.

2. Uyumluluk

Teknolojik çözümlerdeki değer, diğer tamamlayıcı platformlarla uyumluluklarıdır

Linux dağıtımları, yazıcılar ve web kameraları gibi harici çevre birimleriyle tam olarak bütünleşmedikleri için burada daha fazla kullanıcıyı çekmede bir engelle karşı karşıyadır. Mac'lerde ise, bir yazıcıyı USB üzerinden bağlayabilirsiniz ve sorunsuz bir şekilde çalışır.

3. Üretim maliyetini en aza indirin

Çok uzun zaman önce iPad piyasadaki en ucuz tablet cihazdı ve önümüzdeki yıllarda piyasaya hakim olmaya devam edecek.

Apple'dan öğrenebileceğimiz, artan getiri elde edileceğidir. marjinal maliyetleri düşürerek. Ve liderlik pozisyonları maliyet kontrolleri ve daha yüksek kar marjları ile gerçekleştirilir.

4. Küreselleşin

Başarılı şirketler sadece arka bahçelerinde oturmaz;

Eğer bir standart oluşturmaya karar veriyorsanız, o kadar fazla kullanıcı daha iyi olur. Nokia bir zamanlar öncü bir telefon üreticisi, bu konumu elde etmek için kullanımı kolay ve basit olan cep telefonlarını oluşturmayı vurguladı.

5. Destekleyici ağ

Başarılı olmak istiyorsanız, bunu tek başına yapamazsınız!

İşbirliği, teknolojinizin gişe rekorları kıran bir durumda olmasını sağlayabilir. Ağlar, size güvenilirliği ve olayları çekmeniz için daha fazla kaynak getirir. Ve ağınızdaki diğer şirketlerle, girişimin zaferini pazar yerinde görmek için motive olursunuz.

Artan getirilerin zorunlu ve standartların başarının formülü olduğu bir endüstride . Amaçlanan kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak, gelişen bir iş için planlar.