印刷 - 设计

Tuval Üzerine Dijital Fotoğraf Nasıl Yazdırılır

İlk adım, fotoğraf tuvalinizi kendinizin basıp basmayacağınıza veya bu hizmetin sizin yerinize yapılabilmesi için profesyonel bir yazıcıya bakıp çıkmayacağınıza karar verir. Dijital ve galeri sargısında herhangi bir deneyiminiz yoksa, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir poster ve tuval baskı işi bulmanız önerilir. Yetenekli ve arkadaşça bir yazıcı bulmanın en iyi yolu, etrafa sormaktır. Yazıcıyla iyi bir deneyime sahip olup olmadığını öğrenin ve yazıcının ürettiği bitmiş ürünü beğenip beğenmediğinizi belirleyin. Sosyal çevrenizdeki herhangi birine erişiminiz yoksa, bir sonraki en iyi seçenek saygın bir çevrimiçi poster baskı şirketidir. Tercih ettiğiniz arama motorunu kullanarak "çevrimiçi poster baskısını" arayabilirsiniz. İstediğiniz ürün ve seçenekleri sunan bir çevrimiçi yazıcı bulduktan sonra, para iade garantisi olup olmadığını kontrol edin ve görün. Çevrimiçi baskı zor olabilir ve en yerleşik çevrimiçi yazıcılar müşterinin memnuniyetini sağlamak için bir para iade garantisi sunacaktır. Ayrıca, çevrimiçi topluluğun bu şirket hakkında ne düşündüğünü görmek için sitede ve web'de müşteri yorumlarını arayın.

Bir çevrimiçi yazıcıyı seçtiğinizde, yüklemek için bir dosya seçmeniz gerekecektir. Fotoğraf kanvas siparişinizi yüklemek, düzenlemek ve göndermek için yazıcının web sitesini kullanın. Çevrimiçi yazıcı birkaç çerçeveleme seçeneği ve sarma seçeneği sunabilir. İhtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri seçmelisiniz. Fotoğrafınızı tuval üzerine basmadan önce bir kanıt istemek iyi bir fikir olur. Özellikle kullanışlı olan bir seçenek koruyucu saten kaplamadır. Bu kaplama, fotoğraf kanvasınızı çizilmeye ve çatlamaya karşı korur, böylece yıllar boyunca dayanır.

Fotoğraf kanvasını aldığınızda, bir asma teli, asılı kancaları kullanarak asmak isteyip istemediğinize veya tahta sedyenin çerçevesinin iç kısmını kullanıp kullanmayacağınıza karar vermeniz gerekir. Asılı kancalar genellikle fotoğraf kanvasını düz tutmak için en iyisidir, ancak en az iki tane kullandığınızdan ve askıda kalma noktalarınızı bir seviye ile dengelediğinizden emin olun.

Her şey yolunda giderse, duvarınızda hiç vakit kaybetmeden güzel bir fotoğraf kanvasına sahip olmalısınız. Birden fazla baskıyla yan yana deney yapın ya da fotoğraf kanvasını yerleştirdiğinizde, artistik bir artistik öğe için bir kolaj oluşturma işlemi gerçekleştirin. Fotoğraf kanvasının keyfini çıkarmanın birçok yolu vardır, bu yüzden herhangi bir uygulamayı veya kurulumu denemekten korkmayın.


资源 通过 Sam Nam