SEO

Video: SEO, Google algoritmaları ve uluslararası SEO'nun ilk günlerinde Jeff Selig

Overdrive Interactive'den Jeff Selig beni ofisine oturmaya ve SEO hakkında konuşmaya davet etti. Eğlenceli bir sohbettir, çünkü 90'lı yıllara geri döndük, SEO'nun süper ilk günlerinde, alan oluşturma, spam gönderme ve hatta gizleme gibi şeyler yapılması gereken şeylerdi. İşler olgunlaştıkça, SEO mesleği de değişti ve bu ilerleme hakkında konuşmaya biraz zaman harcadık.

Konuşma, en son hangi sitelerin nasıl inşa edileceğine, “algoritmanın peşinde koşmaya” değil, Google'ın algoritmalarının peşinden gitmek istediği sitelerin inşa edilmesine girdi. ilk sırada yer alıyor. E-A-T'ye ve uzmanların içeriğinizi yazmasına veya incelemesine önem verdik. En son Google algoritma güncellemelerinin bazılarına dokunduk ve hatta uluslararası SEO hakkında konuştuk.

Eğlenceli bir sohbetteydi ve umarım beğenirsiniz:

Bu vlog serisine yakın zamanda başladım ve kaydolmak istiyorsanız Mülakatınız varsa, bu formu Arama Motoru Yuvarlak Masasında doldurabilirsiniz. YouTube kanalımı buraya tıklayarak da abone olabilirsiniz.


关于作者

Barry Schwartz, Arama Motoru Arazi Haber Editörü ve NY merkezli bir web danışmanlık şirketi olan RustyBrick'in sahibidir. Ayrıca, SEM konularında popüler bir arama blogu olan Search Engine Roundtable'ı da yönetiyor. !