数据库

Web Hosting için Lamba Sunucusunun Avantajları

Atanmış bir web sitesi barındırma tek bir web sitesinin veri miktarlarını işlemek için tüm kaynaklarını kullanarak bir web sunucusu olarak adlandırılır. Freelancer, Odesk, eBay, Amazon ve Microsoft gibi web sitelerine dokunan günlük yüksek trafik ve milyonlarca tıklama, çevrimiçi işletmelerini barındırmak için özel sunucular kullanıyor. Çevrimiçi bir işadamı olarak, web sitesi barındırma için özel LAMP sunucusuna sahip olmanın kesin bir ihtiyacı vardır. Ne yazık ki hala çok sayıda girişimci hala maliyetlerini kurtarmaya çalışıyor ve e-ticaret işine ev sahipliği yapan özel LAMP sunucusu almayı unutuyor.

Günde binlerce hit aldığınızda, web sitenizin oldukça iyi olduğunu gösteriyor. ziyaretçi çekme şartları. Ancak bu aynı trafik, doğru kullanılmadığı taktirde gagada büyük bir acıya dönüşebilir. Paylaşılan web barındırma veya ucuz adanmış web barındırma paketleri ile yüksek miktarda veriyi çok miktarda veriyle yönetmek neredeyse imkansızdır. Bu, sunucuların kilitlenmesine ve önemli dosyaların kaçırılmasına ve verilerin kaybolmasına neden olur. Sonuç olarak, uzun vadede yüksek trafiğin üstesinden gelmek için profesyonel ve özel web barındırma hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır.

LAMP sunucusu, herhangi bir e-ticaretle ilgili işin omurgasıdır. LAMP sunucusu, Linux işletim sistemi, Apache web sunucusu, MySQL veritabanı yönetim sistemi ve PHP / Perl / Python web programlama dilleri birleşimidir. Herhangi bir iş için, web hosting için özel hizmetler işe alma, ödenecek ama uzun vadeli faydalar aramak için yüksek bir maliyettir, kesinlikle ödeyecek. Linux, web sitelerini barındırmak için kullanılacak en iyi işletim sistemidir. Web sitenizde yüksek trafik olduğunda bile, hızlı, güvenli ve sayfaların yükleme sürelerini artırır. Apache, sunucusunda 100 milyondan fazla web sitesi barındıran web sitelerini barındırmak için kullanılan bir web hizmetidir. MySQL, müşteri kayıtlarını ve her türlü web sitesi için çeşitli diğer verileri işlemek için kullanılan en popüler, özgür ve açık kaynaklı veritabanı yönetim sistemidir. PHP / Perl / Python üç programlama dilidir ve bunlardan herhangi biri LAMP sunucu yapılandırmasını tamamlamak için kullanılabilir.

Web sitenizin düzgün çalışması için LAMP sunucusunun web barındırma hizmeti verdiğinden emin olmalısınız. hizmetler yeterince güvenilirdir. Müşteri yorumlarını temel alarak şirketin önceki performansını kontrol edin. Bazı web sunucuları, yazılım güncellemeleri veya küçük kurulumlardan sonra sistem yeniden başlatılmasını gerektirir. Bu, bir sunucunun gerçekleşmesi için normal bir şey olsa da, bu sunucuda barındırılan e-ticaret işi, gelirler ve karlarda büyük bir kayıp olacaktır. Sunucu kapatıldığında, yeniden başlatıldığında veya kilitlendiğinde hiçbir ziyaretçinin web sitesine göz atamaması mümkün olacaktır.

Bu nedenle, sunucunun internet sitenin en az yeniden başlatılması ve internet ortamında yayınlanması için en az yeniden başlatmanın önemli olduğunu belirtmek çok önemlidir. Özel LAMP sunucusu, sunucu çökme olasılığını en aza indirerek maksimum performans, güvenlik ve hızlı sayfa yükleme süreleri sağlar. Bu, kötü amaçlı yazılımlardan ve kötü amaçlı virüslerden gelen saldırıları korur.

Web sitenizi özellikle de Avrupa'nın sunucusunda barındırıyorsanız, LAMP sunucusunu barındıran sitelerin en iyi kombinasyonuna sahip olduğundan