数据库

Windows Vista için En İyi Kayıt Defteri Düzeltme

Eğer hala Vista kullanıyor ve kayıt defterini düzeltebilmeyi istiyorsan, o zaman gerekli olan en iyi Vista kayıt defteri onarım aracını arıyorsun. Talihsiz şey, Vista'da çok etkili olmayan ve sisteminizde gerçekten kullanıldıklarında çok fazla hasara neden olabilecek birçok araç var. Biz bu araçları tam olarak hangisinin işe yaradığını ve hangilerinin işe yaramadığını bilmek için kullanıyorduk ve Vista için son derece etkili olan birini bulduk.

Vista'nın problemi, çok özel bir işletim sistemi olması, yani üzerinde çok iyi çalışmayan pek çok kayıt defteri temizleyicisinin bulunması anlamına geliyor. Vista için en iyi kayıt defteri onarım aracı, sistemin "kayıt defteri veritabanı" nı tarayabilen ve içindeki en büyük sayıda gerçek hatayı düzeltebilen temizleyicidir. Genelde, RegCure, Registry Mechanic, RegGenie, Frontline Registry Cleaner ve Registry Booster gibi konuları içeren Vista'da çok iyi çalışan sadece yaklaşık 5 önde gelen kayıt defteri aracı vardır.

En iyi Vista kayıt defteri düzeltmesinde aramanız gereken şey, temizleyicinin Vista sisteminizdeki en yüksek sayıda kayıt defteri hatasını hızlı bir şekilde bulma ve çözme becerisini ve tüm denetlenmemiş / bozulmamış ayarları geride bırakmasını içerir. Tüm kayıt defteri araçları, PC'niz için tüm önemli ayarları saklayan "kayıt veritabanı" ile taranacak şekilde tasarlanmıştır. Ve maalesef, kalitesiz araçların çoğu (amatörler tarafından geliştirilen), Vista'nın ciddi şekilde hasar görmüş ayarlarının çoğunu tespit edememekte ve bu araçları çok sayıda sağlıklı kayıt defteri ayarını silmeye zorlamakta ve bu da PC'nizi çok yavaş çalıştırmaktadır. ve güvenilmez.

Çok sayıda kayıt defteri onarım aracı kullandık ve Vista için en iyisinin "Frontline Registry Cleaner" adında bir temizleyici olduğunu gördük. Bu araç, taramanın geliştirilmesinin ön tarafında yer alan gelişmiş bir tarama özelliği sayesinde, test ettiğimiz tüm Vista bilgisayarlarındaki en yüksek sayıda kayıt defteri hatasını bulabilir ve düzeltebilir. Bu araç, temizleyiciyi sürekli olarak güncellemek için zamana ve kaynaklara sahip olan, çok güvenilir hale getiren büyük bir profesyonel şirket tarafından geliştirildi … ve eksiksiz bir yedekleme tesisi de bu aracı bilgisayarınızın güvenliğini de koruyabilmesini sağlıyor.